Přejít na obsah

Breitling - original nebo fake


Michael04

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Původ je jednoduchý, špíše smutný. Mám je od kamarádky, která žila cca 10 let ve Švýcarsku, pak se rozvedla a jako každá/ skoro/ ženská pálila za sebou mosty. Takže všechny dary co Švýcarovi dala šup zpět atd atd... Bohužel teď po pár letech zpátky doma a chlastá první ligu s z docela bohatý pani je troska. Všeho se postupně za různé protislužby zbavuje. Tak se dostaly ke mně. Ale fakt nevím, teď už od ní člověk slyší takový pohádky, že nemusí pocházet z její éry ve Švajcu. Blbnou a jsou na mou ruku malé, tak se ptám než půjdu do servisu a akorát se ztrapním.. díky za pochopení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původ je jednoduchý, špíše smutný. Mám je od kamarádky, která žila cca 10 let ve Švýcarsku, pak se rozvedla a jako každá/ skoro/ ženská pálila za sebou mosty. Takže všechny dary co Švýcarovi dala šup zpět atd atd... Bohužel teď po pár letech zpátky doma a chlastá první ligu s z docela bohatý pani je troska. Všeho se postupně za různé protislužby zbavuje. Tak se dostaly ke mně. Ale fakt nevím, teď už od ní člověk slyší takový pohádky, že nemusí pocházet z její éry ve Švajcu. Blbnou a jsou na mou ruku malé, tak se ptám než půjdu do servisu a akorát se ztrapním.. díky za pochopení

To bola troska uz vtedy ked partnerovi podarovala fake... samozrejme cela story strasny joke :D nerob uz taketo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Říkám jsem pouhý uživatel a ještě Primek, to je podle množství příspěvků ode mne znát, i tak asi není problém že jsem tu registrovanej. Vašich zkušeností si vážím, proto jsem se i zeptal. Samozřejmě si hodně vygůgluju, ale vidím mraky typů hodinek a fakt je jako Vy na první a asi i druhej pohled nepoznám. To je vše sorry už to nebudu dále plevelit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele neomlouvej se...nevim, zeptam se...na tom nic neni. Ale kdyz si tady projdes tu hromadu vlaken, kde lidi prezentuji sve ?ulovky? a ptaji se na cenu/originalitu, pochopis ten sarkasmus. To jsou hromady nahodnych ziskani, hromady srdceryvnych pribehu, hromady fotek na kterych neni nic videt a planych slibu ?lepe vyfotim popozitri?. Dotazy typu ?v zadnem pripade nejsou na prodej, ale jakoupak maji cenu??. A kdyz tohle ctes obden deset let, uz nemas silu a ani chut odpovedet bez ?vychutnani? tazatele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...