Přejít na obsah

Daytona - origo nebo fake?


Michael04

Doporučené příspěvky

Tak to není pravda. Nepotřebuji machrovat! Jsou od zeťáka z Bali. Tam taky podníká ve velkém. Proto jsem si myslel, že jsou pravé, ale i tak mi to nedalo se tady raději zeptat. Jen mi to pomohlo zjistit co si mám o něm myslet. Takže nejsem nikdo nový co přišel z butiku atd, Dík.

Clovece vobec si to nepochopil, islo o to, ze ak niekto dostane prave hodinky bude vediet ze su prave a nema potrebu sa pytat tu na fore. Moze sa tu napriek tomu vyskytnut original !!!S!!! dotazem pravosti v pripade ked si niekto kupi hodiny u AD (prave:) ) a nasledne by tu chcel zamachrovat a nam vsetkym neveriacim dokazat ze je mozne dostat taky dar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 150
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Michael04, on 02 Led 2018 - 23:26, said:

Měl jsem tu čest se seznámit s tímto přítelem, který se pohybuje výše. Možná si mě chtěl koupit, ale tušil jsem správně, že budu za vo*a. Děkuji za odpovědi jak tady tak na Breitlingu. Aspoň vím co si mám o tomto člověku myslet. :-)

Michael04, on 03 Led 2018 - 20:32, said:

Tak to není pravda. Nepotřebuji machrovat! Jsou od zeťáka z Bali. Tam taky podníká ve velkém. Proto jsem si myslel, že jsou pravé, ale i tak mi to nedalo se tady raději zeptat. Jen mi to pomohlo zjistit co si mám o něm myslet. Takže nejsem nikdo nový co přišel z butiku atd, Dík.

Míšo, vykašli se na to. Každý příběh je potřeba dopředu promyslet. Ale nejsi jediný, takových, jako ty, s méně či více úsměvnou historkou už tady bylo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem taky zkusil prohledat ty stary vlakna s nalezy a ... nenasel :-/ .. ani pres forum ani přes google..

 

Navic ty opravdu stare vlakna (pred migraci fora) uz stejne nemaj fotky a tim to dost ztraci...

 

Ale kdyz uz jsem to prolejzal, tak tady jsou aspon nektere vyjimky potvrzující pravidlo o nepravdepodobnych nalezech a darech..

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/4623-nález-na-půdě/

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/75991-b-uhren/

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/74465-neuvěřitelné-příběhy-s-dobrým-koncem/

 

Tady jedna finta

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/51840-rolex-submariner-date-identifikace/

 

.. a tady pokus o serioznejsi zamyšlení..

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/32395-jak-poznat-fake-ověřit-originalitu-atp/

 

Tohle posledni vlakno by skoro mohlo bejt nekde pripichly nahore.. :-)

 

do vlaken bez fotek prý stačí přidat jakoukoli fotku, do postu, a měly by se objevit i ty původní fotky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doprdele nechapem zmysel konania. Kupim hodinky v aukcii dokonca - oboru ktoremu sa bud venujem a potom to riesim pre seba a necham si ich,alebo sa tomu nevenujem a len chcem niekomu nieco darovat, to ale potom aku hodnotu ma moj dar ked neviem ci je to alebo nie je real??

 

Jé, tak to pardon - měl jsem precizovat, že mi je přinesl pouze ukázat, ne jako dar. To on zasejc ne, to on má hezky pro sebe  :lol2:

 

Nicméně nechápu to tak jako tak, koupil je asi jen o necelých 20% níže než jsou naprosto zdravý s krabicí a doklady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jé, tak to pardon - měl jsem precizovat, že mi je přinesl pouze ukázat, ne jako dar. To on zasejc ne, to on má hezky pro sebe :lol2:

 

Nicméně nechápu to tak jako tak, koupil je asi jen o necelých 20% níže než jsou naprosto zdravý s krabicí a doklady.

Aha, tak to jina..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim proc resis co je to za cloveka. Muj dobry kamarad byl v Thajsku a privezl mi A. Lange & Sohne. Taky jsem ho hned nepojebal, ze to neni original, ale byl jsem rad ze si na me vzpomnel :-). Do tedka je mam v sejfu a kdyz jdu s nim chlastat tak si je beru nez si huntovat jine tak radsi tyhle :-). Vim kolik je hodin a vim jestli je venku noc nebo svetlo :-D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim proc resis co je to za cloveka. Muj dobry kamarad byl v Thajsku a privezl mi A. Lange & Sohne. Taky jsem ho hned nepojebal, ze to neni original, ale byl jsem rad ze si na me vzpomnel :-). Do tedka je mam v sejfu a kdyz jdu s nim chlastat tak si je beru nez si huntovat jine tak radsi tyhle :-). Vim kolik je hodin a vim jestli je venku noc nebo svetlo :-D.

 

Proč si zaplňuješ místo v sejfu hodinkama v hodnotě max jednoho piva?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Hrozně bych si přál dožít se toho, že tady někdo zveřejní dotaz na darované hodinky a ty budou fakt pravý a nám všem tu spadne čelist :D

Hele, když to chceš, máš to mít.

post-44633-0-76634500-1515435006_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...