Přejít na obsah

Dokusanovo zimní vábení


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 75
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak Tridenty půjdou do prodeje.

Na cestě mám dvoje Wardy, C11 a C8 a navíc jedna pro mě velká neznámá. Potápky od značky, kterou nemusím, potapky, který mají napojení tahu na pouzdro, který neumožňuje nasazení ničeho jiného, potapky, který tady nevzbudily příliš nadšené reakce, přesto jsem do nich, vzhledem k okolnostem šel :) Více až dorazí

post-44633-0-35159400-1516011806_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak první měření přesnosti )24 hodin), průměr +1,5 s/den....moje nejspíš servis potřebovat. Musím to zaklepat ;)

Meral si presnost aj dalej pls?

 

Lebo ja som z mojho kusu dost sklamany. Od 15.1. urobili v priemere +18.5s/d. Je to sice v ramci standardu daneho kalibru, ale ked to porovnam so Seiko 5 za !81 eur!, ktore od 12.1. urobili v priemere -6.5 s/d, tak sa pytam, kde ty swajciari urobili chybu?!

 

Dalsie vytky k predaju - hodinky prisli bez warranty/authenticity card. Chybal tiez manual. Papierova skatula je v rohu dotlcena. Remienok co som dokupoval, nebol 22mm ale 20mm. To mali vraj chybu na stranke, lebo 22mm verziu nikdy nemali. Full refund to ale poriesil.

 

Moje celkove dojmy z Chr. Ward su teda zatial dost rozpacite...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se rozhodl pro zásadní redukci.

C11 už jsou fuč, Amfibie fuč, zbytek půjde také. Nechám si jen C1000 Typhoon Cockpit Edition, C8 38 mm a jako potápky asi Hamiltony, i když na cestě jsou Orient Mako XL. No a asi bych chtěl výhledově Explorer I

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Zimní vábení u konce. Přichází jaro a blíží se rozuzlení.

Hodinkovnice bude nasledujici:

Seiko Sumo SBDC001,003,005.

Krásná trojka, všechny kousky se safír a keramickou lunetou a krásnými novými tahy že Strapcode.

Sinn 104... Zítra dorazí.

To doplňují Wardy C1000 Typhoon Cockpit Edition, Casio G-Shock Polygon Slim Series a moje první Seika

3Lv6wIo.jpg

g0fG42c.jpg

u7FRbBC.jpg

post-44633-0-51417300-1520872444_thumb.jpg

post-44633-0-46227400-1520872474_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...