Přejít na obsah

Blokace COINHIVE.COM-Chrome


Doporučené příspěvky

Přátelé, protože jsou naše počítače bez našeho souhlasu, vytěžovány, žádám VĚCI ZNALÉ odborníky IT, aby sem nalepili, jak zablokovat aktivity coinhive.com. Toto v prohlížeči Chrome.

 

Vlákno neslouží k tlachání, ani sdělování jak to funguje. Slouží k návodům, a radám. Kdo to poruší, a bude tady plevelit, bude u mne v nemilosti. Vzhledem k nastálé situaci je mi žinantní sem psát slovo BAN.

 

S ohledem na budoucí přehlednost vlákna žádám o návody pochopitelné i pro průměrného uživatele a pouze ty, o kterých je rádce přesvědčen, že fakt fungují.

 

Díky, roBERT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máte AdBlock - tak pravé tlačítko na ikonku v prohlížeči -> možnosti -> nahoře seznamy filtrů -> zaškrtnout Cryptocurrency (Bitcoin) Mining Protection List. Pak restart Chromu a je klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Ace84, tak jsem to tam přidal, ( uBlock origin) ale když na něj najedu v liště myší zobrazí se mi v závorce off, čili je vypnutý? Nebo normálně běží? Nebo to mám ještě nějak nastavit?

 

Stačí kliknout na to vypínací tlačítko, aby svítilo modře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Nebo resetnout Chrome. Už jsme vyřešili po PM. :)

 

Já si až díky tobě a místní diskuzi všiml, že to mám ve Firefoxu na Novinkách vypnuté, asi jsem to udělal sám, ale vůbec nevím kdy. A taky zapnul advanced nastavení. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...