Přejít na obsah

Blokace COINHIVE.COM-Firefox


Doporučené příspěvky

Přátelé, protože jsou naše počítače bez našeho souhlasu, vytěžovány, žádám VĚCI ZNALÉ odborníky IT, aby sem nalepili, jak zablokovat aktivity coinhive.com. Toto v prohlížeči Firefox.

 

Vlákno neslouží k tlachání, ani sdělování jak to funguje. Slouží k návodům, a radám. Kdo to poruší, a bude tady plevelit, bude u mne v nemilosti. Vzhledem k nastálé situaci je mi žinantní sem psát slovo BAN.

 

S ohledem na budoucí přehlednost vlákna žádám o návody pochopitelné i pro průměrného uživatele a pouze ty, o kterých je rádce přesvědčen, že fakt fungují.

 

Díky, roBERT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mňa stačilo zavrieť záložku s Chronomagom a znova ju otvoriť. Samozrejme, reštart Firefoxu nič nepokazí.

 

Pri detekcii sa objaví varovanie na ikone No Coinu (a skript je bloknutý, overiť najjednoduchšie na vyťažení procesora).

 

post-957-0-01699300-1515500248.png

Upraveno uživatelem McStinger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Pokud máte uBlock Origin (který je lepší než AdBlock a před časem je vyměnil), blokuje to zcela automaticky a ani není potřeba doinstalovávat doplněk No Coin.

 

A mimochodem Tikale ten tvůj printscreen je zcela běžná spotřeba paměti od puštěného Firefoxu, třeba Opera si bere o 30% méně, řekl bych. Ty těžební programy spotřebovávají převážně výkon procesoru a ten tam máš v pořádku. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci ,  asi blbej dotaz,  ale valím přes seznam.  Ten je taky out.  Bohužel oproti firefoxu,  který mi něběží,  kvůli vistám ( klekl mi počítač a jinej doma nebyl),  se nedá u seznamu cokoliv aktualizovat. Je to nastaveno na neřeš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...