Přejít na obsah

Jaké JLC máte na ruce


Dali

Doporučené příspěvky

Dojmy vesměs pozitivní. Jsou menší než se zdá na fotkách, prodlužujou je hodně nožičky a korunka. Ale tah je skvěle zpracovanej s geniální mikroregulací na obou stranách motýlí spony a i přes absenci AR jsou supr čitelný. Dost mě sere, že GMT ručička nemá aspoň po obvodu skeletu lumi, ale nějak to přežiju :)

Reversa jsem zvažoval, ale jsou na tu mojí pazouru moc malý.

Ultrathin Perpetual Moonphase je cíl, ale zatim si nejsem schopen obhájit tu cenu, bo sou na kůži a s mizernou WR. A to jak známo u mě neni úplně supr zpráva, bo mě silně obtěžuje si hodinky sundavat do sprchy a občas zapomenu. No a mokrej krokouš je dobrej živej, ale vomotanej kolem zápěstí už tak vodolnej nejni žejo. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 362
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Andy, u tebe člověk neví, jestli jsou na lunetě škráby, nebo odraz chlupů :) kazdopádně reversa jsou prostě klasa. Škoda, že ke mně absolutně nepasujou. Tak se na ně aspoň rád dívám na fotkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tento kusok vzdy na chvilu zapali moje hodinkove vyhorenie... Su to uz roky co sa venujem hodinkam ako hobby ale ked vidim ako kazdy spekuluje koli hodnote a likvidite tak som zistil ze sa mi to uz vlastne zhnusilo a nebavi ma to. A preto nosim Zenith.. :-) JLC sa dostanu na ruku malokedy tak pojdu coskoro do sveta..

post-13608-0-78738900-1567061446_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsíci...

jsem tu nový, tak se taky pochlubím... mám je už asi 10 let a pořád se na ně nemůžu vynadívat. 

Hezké svátky všem...

Krásný Master control :) Jak je to prosimtě s čitelností? U modelů s komplikacema a zahloubenejma subciframa si podle fotek vždycky říkám, jestli by hlavní ručky a indexy neměly být kontrastnější proti cifru, třeba modřený. Jak to vidíš v reálu?

Hezké svátky!

 

Jedno komplikované reverso:attachicon.gifIMG_20191222_005906.jpg

Paráda! Nemá tenhle model i pan prezident MFF KV? A z druhý strany se mi líbí snad ještě víc :)

 

(Ehm, o ty jedničce v okýnku víš, sery.vlku? Připadá mi, že se nějak kácí.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle dvojité datum se začne překlápět hodně brzo, desítka se kácí jak vidno už od sedmé, na řádu jednotek se to začne hroutit někdy po desáté. Pak o půlnoci vše doskočí přes pružinu.

 

Off topic: všimněte si, jak ruší rozsvícené displeje mobilů. Tohle je foceno před začátkem koncertu, takže OK. Ale řada lidí si musí číst/psát zprávy i během koncertu, to bych fakt někdy vyletěl z kůže .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...