Přejít na obsah

casio A158W, casio DB-810


JARDA2

Doporučené příspěvky

ahoj,měl bych dotaz, u casia A158W mám takový mdlý displej z pohledu když je mám na ruce. když je otočím vzhůru nohama čísla na displeji jsou výrazně černá, z boku taky. při přepínání tlačítka mode čísla ještě víc vyblednou,během 2-3vteřin se vrátí aspon do normálu. pokud rozsvítím světlo čísla vyblednou a do normálu se vrátí tak za deset minut.když zmačknu všechna tlačítka naráz naskočí na displeji všechno a je to krásně výrazné.myslel sem si že je slabá baterka tak sem dal novou a žádná změna.  u druhých je hodinový signál doprovázen dvojím bliknutím světla pravým dolní tlačítkem by to mělo jít vypnout a zapnout naskočí tam takový symbol,at tam je nebo ne každou hodinu dvakrát blikne. u casií s kalkulačkou DBC300 to tak funguje. díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u některých mých digi, byť s novou baterkou, se mi čísla na displeji jeví bledší při přesně kolmém pohledu, než když se na ně podívám z mírného úhlu, to jsou krásně sytá. Nevím, možná je to záměr výrobce, většinou když se člověk klasicky letmo podívá na hodinky, tak se nedívá přesně v úhlu 90 stupňů, ale trochu méně, tak možná proto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...