Přejít na obsah

Jaké Hamilton máte ?


hodinkář

Doporučené příspěvky

Dnes na zkoušku dvoje oblíbené kousky. Ventura 80 na gumě a Sprity chronografy. Na muj vkus ty spirity dost vysoke... Původně jsem chtěl vyzkoušet Intra Matic Pandy, ale neměli je v Brně u Hanáka k dispozici.

Ty sprity nevypadají vůbec zle, pokoukávám po dalších Hamiltnech, kolik za ně chtějí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel nevím. Cenově je Hanák posazený výše, aby sis mohl říct o slevu a oba jste měli dobrý pocit. Ty dostaneš 10 % slevu a oni budou na své standardní marži :-) Když bys u nich dříve už něco koupil, tak dají i 20 %.

 

Původně jsem je měl vyhlídnuté na koženém tahu. Ten je při zkoušení dost tvrdý, ale podle paní do tří dnů již chytne správný tvar. . Na fotkách vypadaly skvěle. Ale pak jsem si je dal na ruku a byl lehce zklamaný. Ty ručičky jsou hodně tenké, stejně tak indexy. celkově kvůli chronografu vyšší. Pod košili nejsou :-( Před tím jsem měl Tag Heuery a Rada. Oboje jmenované byly zpracované o trochu lépe. 

 

 

Celkově jsou moc hezké a udělají velkou radost!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel nevím. Cenově je Hanák posazený výše, aby sis mohl říct o slevu a oba jste měli dobrý pocit. Ty dostaneš 10 % slevu a oni budou na své standardní marži :-) Když bys u nich dříve už něco koupil, tak dají i 20 %.

 

Původně jsem je měl vyhlídnuté na koženém tahu. Ten je při zkoušení dost tvrdý, ale podle paní do tří dnů již chytne správný tvar. . Na fotkách vypadaly skvěle. Ale pak jsem si je dal na ruku a byl lehce zklamaný. Ty ručičky jsou hodně tenké, stejně tak indexy. celkově kvůli chronografu vyšší. Pod košili nejsou :-( Před tím jsem měl Tag Heuery a Rada. Oboje jmenované byly zpracované o trochu lépe. 

 

 

Celkově jsou moc hezké a udělají velkou radost!

Mám x-windy na koženém řemínku samozřejmě časem změkne a bude opravdu pohodlný. Každopádně Intra Matic Pandy musím určitě vyzkoušet  vypadají velice nadějně. Sleva v čr nebývá tak zásadní pro mě, vetšinou mám možnost je zakoupit v USA a někdo je přiveze., X-windy vyšli na 1000USD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Dnes na zkoušku dvoje oblíbené kousky. Ventura 80 na gumě a Sprity chronografy. Na muj vkus ty spirity dost vysoke... Původně jsem chtěl vyzkoušet Intra Matic Pandy, ale neměli je v Brně u Hanáka k dispozici.

U těch Ventur, netlačí korunka při ohýbání zápěstí směrem nahoru? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...