Přejít na obsah

Rolex Baselworld 2018


dabelM

Doporučené příspěvky

Rezervoval jsem si pepsiny asi dvě hodiny po představení a jsem 31 v pořadí. (Bechyne) V carolini mi odmítli rezervaci úplně. Na daytony jsem 156 v pořadí. Než budu v důchodu tak je mám :)

 

 

ale toto su strasne picoviny, jebat im hlavy svajcovne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 321
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A jak by sis to jako predstavoval? Ze wilsdorfovi kumpani skokove navysi nekolikasetkrat vyrobu, aby uspokojili touhy kazdyho bacu z nizke tatry, co si hraje na pilota PanAmu? Ty bys jim urcite poradil, co delaji spatne, kdybys to mel ve svych rukou ;-)

Jo chlapce, moc humorna vlozka.. :D vsetky ovecky tlieskajme ze je to tak ako to je.. (nie len tie spod tatier)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čekalo se na ně ( nepočítám li ty v WG za nesmysl ) jedenáct let. Tak holt ten rok, dva počkáme taky. Nic se neděje. Ono to uteče, do tý doby je s čím si hrát. A za dva, tři roky tu budou v inzerci běžně.   Nemyslete si že ty pořadníky znamenají počet kusů co se podle nich chronologicky prodá. Polovina jde mimo jakékoli pořadníky. Navíc mnoho lidí má jméno na více pořadnících ( jeden u sběratele cedulek, co u nich jde o hodinky až v poslední řadě ), druhý u Tamary, co nedělá pořadníky pro okruh  mimo stálé klienty a třetí třeba ve Vídni.  Prostě se musíme smířit, že náš pidiminitrh je na seznamu priorit RX někde před Rumunskem a Libyjí, ale daleko za Jihoafrickou republikou, Brazílií a třeba Pákistánem nebo Indií. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, teoreticky 1-2roky je akceptovatelne, ale mal som na mysly 10 a viac rokov je hruuuza nezmysel

Za deset let už budou zase s lehce pozměněným kalibrem, nebo jinou sponou. Je to uměle držený hype. Kluci od jezera se učili od De Beers, jak držet hlad po něčem, co z logiky věci není věc ani nezbytná ani vzácná. Buďmě trpěliví, víc než nedostupnost novinky z Baselu, je jakým tempem z trhu mizí hezké plechovky a jak jejich cena rapidně roste. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Jasne, teoreticky 1-2roky je akceptovatelne, ale mal som na mysly 10 a viac rokov je hruuuza nezmysel

marketing.. zamer.. Super zpusob, jak drzet punc exkluzivity.. I prachoni cekaj, kdyz nechteji platit vypalny nekomu na chronu.. Maj to dobre vymysleny, diky tomu si nemusi lamat hlavu se slevama, kdyz maj porad frontu pred butikem ( obrazne receno)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...