Přejít na obsah

Eterna KonTiki Diver


El Nano

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 62
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mne tam strašně štvala ta odflaklá Spona na tahu. Někomu třeba nevadí , ale já vím ze Eterna umí špičkové spony třeba jako na tahu u kontiki four hands. Tady mi to přišlo nešťastné řešení.jinak hodinky jako takové jsou super. Keramická luneta safir wr. Cifernik jakoby smirgl je pecka. Čitelnost dokonalá.

Upraveno uživatelem ferrycz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý výběr! Já je měl v širším výběru diversek taky (společně s Oris Aquis Date a Tag Heuer Aquaracer), ale u mě to nakonec vyhrály Orisy, na které teď velmi netrpělivě čekám. Ty Eterny mají skvělý cifr - matný, zrnitý a hezké jsou i ty trojúhelníkové indexy - tohle se fakt povedlo. V té cenové relaci kolem 50k mají svoje místo zcela určitě. Pak je podle mě takové "hluché" místo co se týče cen diversek (od 50 do 100k Kč) a potom už následuje Omega, Breitling, Tudor, prostě další hodinářský level. Ať ti dělají radost!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co jsem si vsiml tak kon tiki date tady zadne halo neudelaly, ale ted je to docela zadane zbozi a nejsou a malo kdy se objevi na sekundarnim trhu...

Přesně tak, řešily se tu menší i větší fourhandy, ale obyčejný date ne. Přitom to jsou bezva hodinky.

Jsem si na ne vzpomněl, když vidím tyhle divery a to jejich dokonalý zpracování. A zpátky ve hře velký trojúhelníky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...