Přejít na obsah

Glycine Airman GL0063


Paja_ko

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Ještě k tomu clení a placení DPH. Může se ti stát tak jako mně, že nic platit nebudeš, ale netuším jaká je pravděpodobnost. Mně to dovezlo PPL bez jakýchkoliv doplatků.

 

Odesláno z mého A1-840FHD pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clo sa na SR za naramkove hodinky neplati podla ceny ale len nejaka mala suma vseobecne (cca 1 euro za kus), pretoze spadaju do samostatnej kategorie. Takze len 20% DPH. Kludne si zavolajte na infolinku financnej spravy. Kupodivu tam clovek dostane info velmi rychlo, strucne a vystizne.

Nemile prekvapenie je, ze pokial to ide cez DHL tak colne konanie nevybavite bez el. obcianskeho. Takze dalsich 25eur pre DHL alebo preclievas.sk kde to je lacnejsie. Ak to ide cez slov. postu tak sa to da stale myslim osobne.

V sucasnosti vsetko co prichadza mimo EU ide cez colnicu a pokial tam vylozene nieje tovar z ebay, za ktory bolo clo zaplatene uz pri kupe tak sa to kontroluje. Kupoval som hodinky v hodnote cca 400 eur.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clo sa na SR za naramkove hodinky neplati podla ceny ale len nejaka mala suma vseobecne (cca 1 euro za kus), pretoze spadaju do samostatnej kategorie. Takze len 20% DPH. Kludne si zavolajte na infolinku financnej spravy. Kupodivu tam clovek dostane info velmi rychlo, strucne a vystizne.

Nemile prekvapenie je, ze pokial to ide cez DHL tak colne konanie nevybavite bez el. obcianskeho. Takze dalsich 25eur pre DHL alebo preclievas.sk kde to je lacnejsie. Ak to ide cez slov. postu tak sa to da stale myslim osobne.

V sucasnosti vsetko co prichadza mimo EU ide cez colnicu a pokial tam vylozene nieje tovar z ebay, za ktory bolo clo zaplatene uz pri kupe tak sa to kontroluje. Kupoval som hodinky v hodnote cca 400 eur.

Ty brďo, před asi deseti lety jsem koupil na e-bayi Arnold&Son White Ensign a platil jsem jak clo, tak DPH, musel jsem kvůli tomu na proclívací poštu na Smíchově. Nepamatuju si přesnou částku, ale bylo to řádově několik tisíc, rozhodně ne 1EUR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • Po roku...
před 12 minutami, Roman-ZA napsal:

 

este dotaz aky je rozdiel medzi tymito dvomi modelmi? 

https://glycine-watch.ch/uploads/tx_pmxwatchcollection/Airman_Vintage_"The_Chief"_GL0183-GL0183_en_487.pdf

https://glycine-watch.ch/uploads/tx_pmxwatchcollection/Airman_Vintage_"The_Chief"_GL0251-GL0251_en_488.pdf

Upraveno uživatelem Roman-ZA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz som to zistil, len som to nestihol napisat.  

inak pozreram tu ich vodotesnost - 1 ATM. nie je to preklep? hlavne, ked uvazim, ze maju skrutkovacie korunky?  

ja ich do vody tahat nebudem, ale aj tam ma to prekvapilo.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tuhle slabou vodotěsnost taky řešil, překlep to není, ale já bych se toho nebál. Na WUS někdo psal, že dělal tlakovku na 3ATM a prošlo to v klidu, navíc starý Airmany to měly obdobně. Myslím, že běžnej provoz v klidu zvládnou, vůbec bych se tím netrápil a šel do nich, ta cena je dobrá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...