Přejít na obsah

Nové ocelové G-Shock gmw-b5000


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Sluší se říct, že jsem digitálky neměl asi 20 let, nikdy jsem neměl jiný G-Shocky a dokud jsem před časem neviděl tyhle ve světe barevných kouzel (chci říct na instagramu), tak jsem ani žádný nechtěl. A říct se to sluší proto, protože vám neumím nabídnout žádné srovnání s ničím podobným... :)

 

První dojmy po třech hodinách na ruce:

  • Jsou lesklý. Jakože T-1000 lesklý. Platí to ale naštěstí jen pro koncovky pouzdra; jemně broušený tah a luneta to uklidňují.
  • Ty leštený plochy budou prima magnet na škrábance a člověk má potřebu je pořád něčím otírat.
  • Čekal jsem, že budou na ruce těžký. Jsou ale tak dobře vyvážený, že o nich skoro ani nevím. Uvidíme časem.
  • Tah je fajn. Takovej pás z tanku. Hrany jsou poměrně ostrý a šroubky co tah drží u pouzdra taky.
  • Kdybych nosil hodinky nad zápěstním kloubem, jsou mi velký. První dílek tahu totiž nemá skoro žádnou vůli, je v podstatě pevným prodloužením pouzdra (snad vidno z fotek). Ruku mám cca 16.5 cm.
  • Spona příjemně překvapila, žádný plech, hezky zpracovaná.
  • Jak je to se safírem? Netuším a už neřeším. V papírech o sklu nic není. Jestli někdo znáte bezbolestný (pro mě a hodinky, ne pro vás) způsob jak to ověřit, sem s ním. Na WUS je stále živá legenda, že 1ER modely ten safír mají...

K modulu a funkčnosti zatím nic, po nějakém čase můžu zkusit doplnit.

Fotky ilustrační, narychlo pod lampičkou u televize (takže odpusťte nekonzistentní WB).

 

post-12673-0-34433800-1525296177_thumb.jpg

post-12673-0-83091900-1525296173_thumb.jpg

post-12673-0-78818600-1525296181_thumb.jpg

post-12673-0-32091800-1525296179_thumb.jpg

post-12673-0-45585200-1525296170_thumb.jpg

post-12673-0-95681300-1525296184_thumb.jpg

post-12673-0-84158900-1525288226_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me strasne mrzi ten prvni dilek tahu/zacatek pouzdra.. jak je leskly a jak právě trci... Vymek jsem a objednal klasicka Gecka.. :-)

... které ho mají samozřejmě též. Je to prvek, nahrazující nožky. 

post-15103-0-82059800-1525357623_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem mel asi napsat vizuelne trci.. na cernych 5610 mi to tak nepřijde diky te rmave barve..tedy z fotek, na ruce jsem je jeste nemel.. snad uz zitra.. :-)

JJ, rozumíme si. Ale je pravda, že to leštěné "stříbro" to značně opticky zdůrazňuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bluetooth umí přes telefonní aplikaci G-Shock Connected v podstatě hlavně věci, které se nepohodlně nastavovaly tlačítkama, pak taky několik různých alarmů a připomínek. A hlavně si to umí samo brát čas a zónu z hodinek. Je to toho ale ještě víc, zkus googlit tu aplikaci. Každopádně nic světoborného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sluší se říct, že jsem digitálky neměl asi 20 let, nikdy jsem neměl jiný G-Shocky a dokud jsem před časem neviděl tyhle ve světe barevných kouzel (chci říct na instagramu), tak jsem ani žádný nechtěl. A říct se to sluší proto, protože vám neumím nabídnout žádné srovnání s ničím podobným... :)

 

První dojmy po třech hodinách na ruce:

  • Jsou lesklý. Jakože T-1000 lesklý. Platí to ale naštěstí jen pro koncovky pouzdra; jemně broušený tah a luneta to uklidňují.
  • Ty leštený plochy budou prima magnet na škrábance a člověk má potřebu je pořád něčím otírat.
  • Čekal jsem, že budou na ruce těžký. Jsou ale tak dobře vyvážený, že o nich skoro ani nevím. Uvidíme časem.
  • Tah je fajn. Takovej pás z tanku. Hrany jsou poměrně ostrý a šroubky co tah drží u pouzdra taky.
  • Kdybych nosil hodinky nad zápěstním kloubem, jsou mi velký. První dílek tahu totiž nemá skoro žádnou vůli, je v podstatě pevným prodloužením pouzdra (snad vidno z fotek). Ruku mám cca 16.5 cm.
  • Spona příjemně překvapila, žádný plech, hezky zpracovaná.
  • Jak je to se safírem? Netuším a už neřeším. V papírech o sklu nic není. Jestli někdo znáte bezbolestný (pro mě a hodinky, ne pro vás) způsob jak to ověřit, sem s ním. Na WUS je stále živá legenda, že 1ER modely ten safír mají...

K modulu a funkčnosti zatím nic, po nějakém čase můžu zkusit doplnit.

Fotky ilustrační, narychlo pod lampičkou u televize (takže odpusťte nekonzistentní WB).

 

attachicon.gif_R013002_PS.jpg

attachicon.gif_R013001_PS.jpg

attachicon.gif_R013005_PS.jpg

attachicon.gif_R013003_PS.jpg

attachicon.gif_R012997_PS.jpg

attachicon.gif_R013013_PS.jpg

uz sa daju kupit v CR alebo SR?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za kolik se u nás prodává ta stříbrná verze? Koukám teď na eBay a nechce se mi věřit vlastním očím...

Ta cena na ebayi z US je myslím oproti české cca o 7000 nižší. Co vím, zde jsou bratru za tři pětky. (katalogovka)

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...