Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Rad bych pridal jednu pozitivni zkusenost s original shopem Stowa na strankach www.stowa.de.

 

Vybiral jsem pro sveho otce k 60. narozeninam hodinky. Puvodne jsem chtel zavitat do staje Longines a daval jsem ruzne poptavky a pak jsem jedny Lonziny i koupil, jenze doslo ke komplikacim a nakonec z nich seslo. Proto jsem do dalsiho vyberu zahrnul mamu i sestru, ktere se na darku chtely podilet a dal jim vybrat z nekolika ruznych hodinek. Nakonec to vyhraly Stowa Marine Original ve velikosti 41mm, s manualnim strojkem Unitas 6498 a jeste dalsi customizaci. Tolik tedy na uvod.

 

V nedeli jsem chtel provest nakup, ale bohuzel diky problemum s mym Paypalem jsem nebyl schopny nakup dokoncit. V pondeli rano jsem sedl k pocitaci a videl jsem tam email ze Stowa, kde se velice mila pani ptala, jestli jsem se snazil nakup provest, ze vidi, ze tam byl nejaky problem a jestli mi s tim muze pomoct. Uz to me velice mile potesilo. Clovek si pripada, ze je jako zakaznik dulezitej.

Pani jsem vysvetlil co a jak a domluvili jsme se, ze to zkusim v pondeli znovu a dam ji vedet. V pondeli se mi podarilo nakup uskutecnit, podal jsem tedy uspesny report do Nemecka. Obratem mi doslel email, kde pani chtela potvrdit rozsah a podobu customizaci na hodinkach, dal se ptala i na velikost zapesti tak, aby byli schopni uz rovnou nastavit mesh z vyroby. Ve stredu mi potvrdila, ze veskere me pozadavky byly implementovany a v patek jdou hodinky do vyroby. Odesilat budou 26.3. a zacatkem dubna jsou hodinky u me. Presne v terminu, ktery potrebuji.

 

Popravde receno jeste ted na to koukam s otevrenou pusou. Presne takhle si predstavuju prozakaznicky pristup a je jedno, jestli jsem Nemec, Cech nebo Arab. Jsem proste zakaznik a hotovo.

 

Doufam tedy, ze to tak bude dal pokracovat a dodaji, co slibili. Update sem hodim az bude akce uzavrena. Celkovy pristup Stowa me ale mile prekvapil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...