Přejít na obsah

MOMENTUM Watch


kempo007

Doporučené příspěvky

Jo, chapu. Zeptam se: jak jsi to myslel s tim, ze i Momentum je microbrand? Microbrandy tak, jak je znam ja, maji tak malou produkci, a tak vymazlenou, ze nemusi "cilit" na zadny konkretni trh, nemusi setrit na safiru a nahrazovat jej mineralem, atd... na me to fakt pusobilo spis jako jedna z mnoha cinskych firem hrajici si na neco, co neni. Budu muset mrknout na ty recenze na WUS, proc tam jako tool hodinky doporucuji model s mineralem (nechranenym nejakym rantlem), to mi hlava nebere.

 

Edit: sorry, reagoval jsem na odpoved na predchozi strance..

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem prosel ta wus vlakna... Moc povidani tam neni, vpodstate zadne.. jen fotky a velka spokojenost, ze nekdo sehnal hodinky za mene jak 100 dolarů.. ja nevim, prijde mi to proste jen najek o cene a nicem jinem..

 

Z nekterych fotek to opracování pouzder je hodne jednoduché.. ja vim, co chtít za tu cenu, ale prijde mi to prostě malo na to mit z nich radost..post-15480-1521324658,37.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je zajimave, ze hodinky za 100 babek - Momentum Steelix, je mozne mit i se safirem. Microbrand muze byt i lokalne orientovana mala znacka,kterou Momentum je. Kdyz se podivate na soucasnou nabidku, najdete tam hodinky od 100 do 500$

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdopadne pokud pujdes do Helm Vanuatu, neudelas chybu. Solidni zpracovani, solidni WR a perfektni citelnost na urovni Tudor Pelagos nebo Sinn U1. Jako tooly nemaji chybu. S rukou 19,5 bych se jich vubec nebal. Dynko je sice trochu vypoukle, ale ne tolik jako u rady jinych hodinek, takze hodinky nebudou nijak extra levitovat nad zapestim, pokud je nebudes tahat na Nato strapu teda. A tooly tehle velikosti malou distanc mezi rukou a dynkem mit maji, kvuli volnemu pohybu zapesti smerem vzhuru v pripade, ze se hodinky pri praci svezou az na kloub. Ze stejneho duvodu maji treba kultovni tooly MM300 tak zvlastne tvarovane monoblok dynko.

 

Za mne Helm Vanuatu dobra volba a paraaadni upgrade z Momentum St.Moritz, o kterych je tohle vlakno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...