Přejít na obsah

Končím...


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kamil

Jsem tu skoro 13 let, z toho minimálně poslední polovinu jsem měl na triku celé fórum. Chronomag sem skoro nechodí a o chod fóra se nestará vůbec. Veškerá administrativa byla na mně.

 

Jsem už dost starej, abych poslouchal sprostoty několika místních ubožáků, kteří mě ani neznají. Našel jsem tu hodně skvělých lidí, pár opravdových přátel a několik hovad, s kterými nemám chuť sdílet společný (i když virtuální) prostor. Mějte se fajn - myslím převážnou většinu z vás. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

ja se kamilovi vubec nedivim.. z paradniho, v zasade fair virualniho prostoru se stalo semeniste strachu a obav, ze to co zde reknu, udelam, prezentuji.. muze byt kdykoliv zneuzito a pouzito proti me.. kazdy si hodne rozmysli, zda-li se zde vubec k cemukoliv stavet, nebo svobodne vyjadrovat sve nazory..

 

edt.; jinak, podle me byl kamil na spravnem miste a dobrej chlap

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamile, ještě to prosím přehodnoť. Třináct let je kus života a já Tě z těch třinácti let znám kolik? Deset, dvanáct? A vím jistě, že nejseš žádná kurva. Ale tohle vlákno se nemělo jmenovat 'Končím...' ale spíš něco jako 'Omluva'. Soráč hoši, chybička se vloudila, neudělal jsem to nejlíp, blablabla.... A třeba si i někam na pár dnů zalýzt a pak se vrátit jako ten starej dobrej zábavnej chlápek a klidně zas jako root admin, kterej sám nemoderuje jen je k dispozici moderátorům jako nejvyšší autorita, když už na to Zandl takhle prdí. Tohle fórum miluješ, to nejde takhle odejít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milisaku, diky!

 

Treti den to tady sleduju, rikam si, "ser na to", prehanka prejde.

Naprosto chapu rozhorceni spousty lidi ohledne "patku". Mam stejny nazor a verim, ze toto bylo, je a doufam i bude prima soucast tohoto fora.

Vzpominam na babicku, ktera vzdycky rikala: "U blbecku, na dvorecku" a pak mi udelala svestkovy knedliky zakaply maslem, kdyz maslo jeste bylo maslo.

Takze by bylo fajn, kdyby jsme zase na tomhle fajnovym a opravdu na pomery ceskeho virtualniho sveta vyjimecnym foru hodili zpatecku a uvedomili si, ze sem chodime odpocivat, bavit se a ze jsme vsichni jenom lidi.

 

Kamila znam osobne 8 let. Kazdej jsme nejakej, kazdej jsme nejakym zpusobem srdcar.

Kamil byl, a verim i stale je, srdcar na tomto foru.

Nesouhlasim s tim, jak ses tady, Kamile, v poslednich dnech choval. Bylo to prehnane a naprosto zbytecne. Vim, ze to take vis a ze uz premyslis o rozumne a chlapske reakci. "Koncim" to, dle meho nazoru, take neni.

 

Dalsi slova jsou zbytecna, Milisak to napsal pekne.

Pojdme to spolecne dal nekurvit, prosim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc se mi tady, ani jinde nechce psát, většinou se ztotožním s názorem, který už někdo napsal přede mnou, teď konkrétně se Zmizíkem....mlčím, ale nesouhlasím, nebylo dobré "patekgate", a nyní není dobré ani toto, prostě takové unáhlené .... v těchto případech je fajn si na tří dny jít dát pivo a hlavu do chládku a pak jen být normální....vždyť se tady jen bavíme, inspirujeme a pak utrácíme vlastní prachy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tě asi nečekaně podpořím, Kamile. Občas si mne sral a kvůli pár kokotům (které jsi imho držel za kšandu) jsem smazal profil Bedjasson. Pak jsem si dal klid a "vrátil se", pomohlo mi to v tom, že tady trávím tak setinu času co předtím. Řídit stádo není lehké, tak třeba klid na lůžku zabere.

Pro ostatní...občasná osobní sebereflexe by pomohla každému z vás a i tomuto fóru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...