Přejít na obsah

Končím...


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

V záplavě několika vláken řešících Chronomag se stalo, že poměrně důležitá informace zapadla a jeden zasloužilý člen pak zbytečně plakal nad rozlitým mlíkem. Proto si dovolím sem překopírovat sdělení z vlákan Chronomag - uklidnění.

 

Přátelé, zdá se, že se mi podařilo přelstít systém a ban udělený root adminem. Výsledkem je, že od zítřka, nejpozději 7:45 by měli být všichni zabanovaní již bez banu. Prosím především ty, kteří používají ALTER, ať zítra mi napíší SZ, nebo sem do vlákna, jestli to již opravdu funguje.

 

Poznámka: text je kopírován, takže ono "sem do vlákna" patří do Chronomag - uklidnění). Koho tato blbuvzdorná poznámka uráží, tomu se omlouvám, ale poslední dobou zjišťuji, že je potřeba některé věci dávat poněkud polopaticky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

ale co mě zaujalo

když je smazaný účet tak si lze založit nový se stejným jménem?

 

Koukám že je už tři dny založen účet "Kamil"

 

Lze to, z toho důvodu jsem na Kamilovo vylslovné přání založil účet Kamil, aby byl do budoucna blokován. Kamil to dělat nechtěl, sám k němu nemá přístup. Samozřejmě pokud se Kamil někdy v budoucnu rozhodne vrátit, bude mu k dispozici. Do té doby bude neaktivní. To jen na vysvětlenou pro místní dektetivy.

 

Jo a smazat účet omylem lze bohužel skutečně celkem snadno. Tehdy sem to také řešil. Dost mě mrzí, že si myslíte, že by to mohla být nějaká msta... myslím, že zacházíte dost daleko.

 

Každopádně Kamil odešel, v dohledné době se nevrátí. Myslím, že je čas otočit list. Tady už nic nevyřešíte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

. . . . na vysvětlenou pro místní dektetivy.

Díky za objasnění, šlo by to i bez té uštěpačné poznámky, že ano.

Většinu aktérů posledních afér znám osobně a situace na fóru mi vadí.

Toho jsi si určitě všimnul, sice se nevyjadřuji k tomu na čí straně

jsem, ale moje znechucení není nutné ještě podporovat neobratnými

poznámkami o detektivech. U mě patříš mezi lidi co tady respektuju,

tak prosím v klidu :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mod je tu od toho, aby moderoval, tj. reagoval, když se děje něco, co se jemu (!) zdá nevhodné. Někteří si myslí, že oni si mohou dělat co chtějí, provokovat, rýpat, urážet, ale běda, když mod zasáhne. To je pak vydáváno za neadekvátní reakci, a co víc "bez varování", "rozkazovacím stylem", "ja su tady pan".

 

A není tady snad mod pán? K čemu by byl, kdyby neměl práva, co ostatní nemají. Mod reaguje na dění a jestli je adekvátně nebo ne, ať posoudí majitel fóra. Jasně, že se to dotyčným nelíbí a že se ozývají, že oni nic, to mod.  Ať mod udělá jakýkoliv zásah, vždycky se někomu nebude líbit, postiženým určitě ne.

 

Každopádně navážení se do modů mi vadí, na některých jiných fórech se to netoleruje.

 

 

člověče to je takovej chaos myšlenek, že už to čtu počtvrtý a nejsem z toho moudrej

 

já ti napíšu kterej moderátor je dobrej .... dobrej moderátor není vidět .... všim sis někdy, že by tu někdo někdy píčoval třeba na Bakera ? ...... určitě nevšim

 

a víš proč?

 

- buď na to sere a nemoderuje

- nebo moderuje a nepotřebuje se s tím vytahovat

 

jak ho znám tak b je správně i když plést se můžu

 

 

dále by mě zajímal tvůj názor na to když je moderátor debil a ty se jako účastník fora nechceš nechat znechutit

 

-můžeš ho ignorovat, ale to fakticky nejde

-můžeš ho poslat doprdele (to buď ustojí nebo pudeš)

-můžeš to napsat majiteli fora kterej ti napíše "v případě nejhoršího nedorozumění se můžete obrátit přímo k Chronomagovi, který váš spor z moderátory přezkoumá, ale neočekávejte, že by je nepodržel, leda by jim fakt hodně ruply nervy..."

-nebo budeš číst pitomosti typu "proč sem lezeš" - "tak to nečti"

 

 

takže se ptám: jaká je obrana proti blbému moderátorovi, kterej to neumí dělat ?

 

už vím: nemusím sem lízt, že jo ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na naštvání nárok měl, byla to chyba. Vyřešili jsme to nejlíp jak, to v dané situaci šlo. Mě nadzvedlo, že to vytáhl po půl roce s tím, že se mu Kamil mstil za aktivitu v chrono vlákně. To mi přijde fakt ubohý.

  1. Naštvaný nejsem, ani jsem nebyl. Spíš vyděšený, jak jsem snad dostatečně dobře popsal - no, evidentně nejspíš asi ne.
  2. Vytáhl jsem to z ilustračních důvodů. V tom posledním odstavci je ten důvod snad dostatečně popsán.
  3. Jasně jsem uvedl, že Kamila z ničeho neviním. Že netuším, jestli to byl nějaký přehmat, nebo úmyslná akce (psal jsem to jako otázky, které člověka nemohou nenapadnout, pokud vidí, co se tady všechno děje). A nikdy to ani nezjistím. Důležitá informace byla ta, že je poněkud na hovno, že mi byl smazán účet, aniž by mi do emailu přišlo byť jen píp.
  4. Jasně jsem uvedl, že se jednalo o mou aktivitu v rámci zavřeného - a dnes již opět otevřeného - vlákna Hodinky a ženy. Vyměňovali jsme si tehdy s Kamilem názory v poště a možná jsem si dovolil i nějakou tu pichlavější poznámku v onom vlákně. Dnes bych se na to vykašlal. Žádné chrono vlákno jsem nikde nezmiňoval!
  5. Jak správně vystihl Micey, nic uštěpačného na tom příspěvku nebylo a ani být nemělo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...