Přejít na obsah

Panerai 312 vs 1312


Pali11

Doporučené příspěvky

Ukazatel rezervy chodu na automatech má smysl v okamžiku kdy hodinky bereš na ruku, abys věděl jestli indikovanému času můžeš věřit a nebo ne. 

Spousta chronomagorů (mě nevyjímaje) si automaty nasadí, kochá se tím jak parádně zas dneska sedí, i ten wristshot občas udějají a že "jdou" zaregistrují jen okrajově. No a teprve někde venku, po pozdním příchodu do práce a nebo po ještě trapnějším upozornění že "ti drahej krám jde zase nějak podle plotu" zjistí, že před nasazením nejspíš pár hodin stály - a k rozběhu jim stačilo právě to jedno-dvě kývnutí při zapínání spony...

 

Jinak tohle je porovnání jak na stejné ruce můžou v létě a se správným řemenem sedět macaté 44mm 320 a placaté 45mm 572 ("Luminor Due" používá stejné 45mm pouzdro typ 1940)...

post-18308-0-70361900-1462878398_thumb.jpg
post-18308-0-14032300-1504186321_thumb.jpg
 
...a zároveň "nesedět" novodobé 40mm  Sub/GMT Rolby - tenhle snímek je pro mě dodnes "noční můra" (kyklop na plochém zrcátku si radši připomínat nebudu), podotýkám že u starších plechovek, Dayton ani u Yachtů jsem toto díky jinému tvaru boků a nožek nezaregistroval:
msg-18308-0-59265100-1469124331_thumb.jpg

 

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 43
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Je to skutečně o konkrétní ruce - kostlivci musí mít správný tvar zápěstí, otesánkům a podmořským údržbářům stačí použít vhodné RC3 řemenivo a je vystaráno. Ale pokud máš neodbytný pocit že po rychlém zhubnutí už Ti 312 nesedí, není důvod se s tou "námořní minou pro chlapáky" zbytečně trápit. Počkej do Května a pokud to ani pak na holé ruce nebude OK, pošli je dál - však hodinek které ještě neměls jsou mraky...  :cool02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...