Přejít na obsah

Záměr prodat Chronomag


Chronomag

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 831
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

 

Vychází mi z toho správně, že s Maxelem byla objímačka? :D

 

 

No asi by se k tomu měl vyjádřit i RADEK. Je ženatej, děti a tak.  :clap:

 

Viděl jsem je. Bylo po půlnoci, všude byla tma a jen okolo pár přiopilých chronolidí . . . 

ale bohužel si nei nepamatuju a vlastně jsem tam vůbec ani nebyl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi by se k tomu měl vyjádřit i RADEK. Je ženatej, děti a tak. :clap:

Je teda fakt, že tim co se na Sedle onehdá vylemtalo, by se dala rozvodnit Labe, ale žádnou vobjímačku si nepamatuju :D (nebo nechci?)

 

?

 

Jinak k výše uvedenému nemám co dodat.

 

Snad jen... kdyby mě za ten post mělo postihnout ovoce, so be it - stálo to za to, už jsem to nemohl vydržet! On the dark side of the moon místopřísežně slibuji, že se již tímto směrem zdržím další komentů ; aspoň zas než už to nepude. Jenom ?to? prosim aspoň necitujte!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl jsem je. Bylo po půlnoci, všude byla tma a jen okolo pár přiopilých chronolidí . . . 

ale bohužel si nei nepamatuju a vlastně jsem tam vůbec ani nebyl :D

 

 

Je teda fakt, že tim co se na Sedle onehdá vylemtalo, by se dala rozvodnit Labe, ale žádnou vobjímačku si nepamatuju :D (nebo nechci?)

 

?

 

Jinak k výše uvedenému nemám co dodat.

 

Snad jen... kdyby mě za ten post mělo postihnout ovoce, so be it - stálo to za to, už jsem to nemohl vydržet! On the dark side of the moon místopřísežně slibuji, že se již tímto směrem zdržím další komentů ; aspoň zas než už to nepude. Jenom ?to? prosim aspoň necitujte!

 Tome nejsem si zcela jist kdo všechno, ale mám takový pocit, že ty jsi tam byl s námi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prošel jsem nabídky, navázal komunikaci s lidmi, kteří předložili tu za mne nejlépe průchozí a jednám s nimi o tom, kdy a jak proběhne převod/změna. Až to dojednáme a probereme kompatibilitu představ v detailu, budu dále informovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli tohle vlakno Patrik cte, tak bych se nevidil, kdyby to tu bez nahrady cely zavrel. Silenost

Musím teda říct, že jsem si původně říkal, že bych vyřídil "obchodní" dotazy z vlákna, ale na těch 37mi obrazovkách je fakt nemám sílu hledat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Patriku, pokud to melo byt vlakno jen na oznámení prodeje, tak melo byt zamceno.. pokud vlakno jen na obchodni dotazy, tak to melo byt na začátku receno a pripadne aspon trochu moderovano a off topic prispevky smazany.. ted uz je trochu pozde..

 

Prodej fora je velka udalost a logicky přitáhne hodne pozornosti..

 

Přeju, at to dobre dopadne! . jak pro prodávající, tak kupujici stranu.. a samozřejmě i pro forum..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím teda říct, že jsem si původně říkal, že bych vyřídil "obchodní" dotazy z vlákna, ale na těch 37mi obrazovkách je fakt nemám sílu hledat...

 

No tak Patriku já jsem se třeba ptal emailem na nějaká data - jaká je aktuální ekonomika, kolik je denně návštěv z unikátních IP, kolik se platí za aktuální licenci na fórum, kolik za servery a nedostal jsem žádnou reakci.

Nemusel jsi to hledat tady na foru, stačilo odpovědět na emaily.

 

Bavil jsem se s dalšími dvěma členy, kteří se dotazovali na podobné informace a ani jeden z nás jsme od Tebe nedostali žádnou reakci. Ona se těžko dává nějaká nabídka, když nemáš vůbec žádné informace. To je asi jako kdybych do ostatní inzerce napsal: "Prodávám auto, pošlete mi nabídky a já je pak vyhodnotím" a s nikým jsem nekomunikoval a čekal na nabídky... Nikdo by nevěděl co to je za značku, kolik má najeto, tak bych pak asi těžko mohl čekat nějaké seriózní nabídky.

 

Já jsem nabídku v řádu více statisíců dal s tím, že jsem napsal, že to je cena k jednání, protože nemám žádné bližší informace a vlastně nabízím peníze za "auto" o kterém nic nevím a že jsem ve spojení s několika členy, že bychom se případně složili, pokud by částka byla vyšší. Reakce se rovnala nule.

 

Takže asi tak to probíhalo, aby ostatní věděli a nebylo to tak jen se mnou, další dva členové dopadli úplně stejně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

No tak Patriku já jsem se třeba ptal emailem na nějaká data - jaká je aktuální ekonomika, kolik je denně návštěv z unikátních IP, kolik se platí za aktuální licenci na fórum, kolik za servery a nedostal jsem žádnou reakci.

Nemusel jsi to hledat tady na foru, stačilo odpovědět na emaily.

 

Bavil jsem se s dalšími dvěma členy, kteří se dotazovali na podobné informace a ani jeden z nás jsme od Tebe nedostali žádnou reakci. Ona se těžko dává nějaká nabídka, když nemáš vůbec žádné informace. To je asi jako kdybych do ostatní inzerce napsal: "Prodávám auto, pošlete mi nabídky a já je pak vyhodnotím" a s nikým jsem nekomunikoval a čekal na nabídky... Nikdo by nevěděl co to je za značku, kolik má najeto, tak bych pak asi těžko mohl čekat nějaké seriózní nabídky.


Já jsem nabídku v řádu více statisíců dal s tím, že jsem napsal, že to je cena k jednání, protože nemám žádné bližší informace a vlastně nabízím peníze za "auto" o kterém nic nevím a že jsem ve spojení s několika členy, že bychom se případně složili, pokud by částka byla vyšší. Reakce se rovnala nule.


Takže asi tak to probíhalo, aby ostatní věděli a nebylo to tak jen se mnou, další dva členové dopadli úplně stejně...

 

Velmi podobně. Styl (ne)komunikace mi nicméně napověděl, že i přes to osobní setkání se jaksi nemáme o čem bavit. Za mě byla tohle šaškárna pro pár dlouholetých členů, kteří nějakým způsobem vidí / viděli do pozadí fungování fóra a jeho ekonomiky.

Vazby na Chronomag a moje záměry pokračovat v úspěšným spouštění projektů se zjevně nesetkaly s dostatečným nadšením.

A ne, nebrečím, žíly mi to netrhá, nicméně pokud bych měl úroveň tohohle "obchodu" volně přenést do obchodu s hodinkama, uteču při pozdravu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ivan_989: Tak neviem, mne to pride rovnako transparentne ako kazdy predaj tu na foru. Tiez sa vsetko riesi v SZ a mimo vlakno.

Faaakt ? Kazdy predaj podla teba je v style "predam hodinky" bez uvedenia ceny, znacky a technickych parametrov ? ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...