Přejít na obsah

Záměr prodat Chronomag


Chronomag

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 831
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Prubezne v tomto vlakne prichazim o cas - a to je neco, co si nedokoupi ani nejbohatsi lide planety. Muzes mi prosim odpovedet, proc neni bohapusta diskuse presmerovana na vlakno "Komentare k prodeji Chronomagu" nebo podobne? Dekuji.

Hele, když je pro tebe čas strašně drahý, tak proč lezeš na chronomag? Myslím, že nebudu daleko od pravdy, když řeknu, že tohle fórum je pro lidi co jsem pravidelně chodí, největší žrout času. A navíc se člověk dozví, v tom balastu čtyřiceti stránek, dost zajímavých věcí. Třeba, že jsem idiot  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc by se mely ty slinty rozhazovat? Jejich puvodci uz stejne nevedi, co tam vlastne psali. Proste "Odted jsou komentare jinde" - takhle jednoduchy to mohlo bejt.

 

Napravovat nemam co. Za tim, co jsem rekl, si stojim.

 

Jinak moderator podporujici pleveleni vlakna je fakt super.

 

PS nezapomen na ban, to ti pujde dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já navrhuju aby Bert ke každýmu vláknu založil tři podvlákna: Mírnej of topic, střední of topic a velkej of topic a tam by to přehledně přesouval podle dispozic, který by mu dával ten psacístroj. Mezitím bychom voboum mohli nadávat do idiotů, byla by prdel a přehlednost fóra zaručena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prubezne v tomto vlakne prichazim o cas - a to je neco, co si nedokoupi ani nejbohatsi lide planety. Muzes mi prosim odpovedet, proc neni bohapusta diskuse presmerovana na vlakno "Komentare k prodeji Chronomagu" nebo podobne? Dekuji.

 

Hele já nemám mandát ani touhu Tě vyhazovat, ale mohu ti poradit, když jsi tady tak nespokojený!

Myslím si, že dokážeš  dobře komunikovat s Ypem , alias pět dalších nicků a mohli by jste se spolu s podobně naladěnými členy přesunout na ty jeho truc stránky.

Vidím, že by Vás tam mohlo být tak kolem deseti a to už by šlo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvl, co mi tohle poťouchlé vlákno jen připomíná.....  jo, nějaký hlody z filmu Svatba jako řemen, a ten Pucholt s jednou hvězdičkou tam taky dobře řádí - náčelníku, proč nás lidi nemají rádi? :lol2: , to je jako náš moderátor. Ale vzhledem k tomu, že obecně má parní stroj malou účinnost, to raději neřešte, až mu vystydne pára bude klid. 

***

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, dobrá zpráva !  Zatoulal jsem se na forum lidí ohledně Motorobotu PF- 62.  To je ten traktůrek ve filmu Slavnosti sněženek, jak ho pan Hrušínský startuje 

opaskem od kalhot. Baby vezouce se na vozíku volají : to je dost, žes nás dědku vyvez. Trakturek má ale zvrchu uzavírací přihrádku ze které se startovací řemen vyjme a po nastartování zase založí. Nemusí tedy občanovi 

spadout při startování kalhoty. Ti lidé  na tom foru, když jsem to pročítal jsou vskutku mnohem sprostější a urážlivější než tady na hodinkovém !! Je tam taky H...č, 

p....í s...j a další. Je to všude stejný ! Howgh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejak moc nechapu, proc se tady nemaze vsechno krome veci souvisejicich s prodejem/prevodem webu. Budoucnost chronomagu me zajima, ale zatim jsem nucen se prokousavat ubijejicim balastem retardovanych nesmyslu od ruznych idiotu jen abych se ujistil, ze se stale nic nedeje. At jdou zvanit jinam, ne proboha?

:eek: Jenom čumím v jak vybrané společnosti idiotů se pohybuji a jak je mi mezi nimi dobře. Čtouce tvůj příspěvek neidiota, tak se cítím skvěle díky tomu, že mezi tuto vybranou společnost patřím a nejsem normální. :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...