Přejít na obsah

Tudor Baselworld 2018


Liqid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 470
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Je pravda, že BB mě už poslední dobou docela míjely, ale 58čky mi je zase připomněly. Budou asi setsakramentsky pohodlný, navíc nodate, fajn kalibr....no uvidíme

Me asi berou vic jak ty raily, ty zlaty rucky a cerveny trojuhelnik, to ja zeru, no uvidime nazivo. Upraveno uživatelem blackhead
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tudor s GMT pepsinama neměl nikdy nic společného. Tudor jako značka se mi líbí, respektuju jejich modely, vymakanost strojařiny, cena supr, ale tohle je prostě jen další homage na pepsi, no...

 

Ja neviem.. Podla mna si len v Tudor/Rolex povedali, ze ked moze robit homage na pepsiny kazda druha firma, tak preco nie aj Tudor  :lol2:  Za mna dobre, hlavne po tom ako sa ta cena za Rolex vysplhala hooooooooooodne... hore.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tech variaci je stejne jako u Rolexu samotneho. Submariner ve vsech barvach, Seadweller, Deepsea, Yachtmaster - vsechno jsou to derivaty stejneho designu. U Tudoru je jediny rozdil a sice, ze cela rodina nese stejne jmeno Black Bay.

 

A co ma spolecneho Pepsi a Tudor. Prece ideu, se kterou Wilsdorf Tudor zakladal - nabidnout zakaznikum kvalitu Rolex za nizsi cenu. Takze chces pepsi GMT, mas balik penez a chces, aby to kazdy poznal, kup si GMT Master. Mas mensi balik penez a akceptujes, ze kazdy, kdo pozna Pepsi GMT Master, rozpozna taky, ze BB GMT neni GMT Master, kup si BB. Mne to nijak neurazi a dava mi to smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, že BB mě už poslední dobou docela míjely, ale 58čky mi je zase připomněly. Budou asi setsakramentsky pohodlný, navíc nodate, fajn kalibr....no uvidíme

 

V nějakém článku nebo videu říkali, že co se týče pohodlnosti, tak by to přirovnali k plechovým subům...takže asi super :)

 

A ani ta S&G verze není zas tak drahá... :-p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 5 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...