Přejít na obsah

Tudor Baselworld 2018


Liqid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 470
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ty BB58 jsou zajímavej počin, rozměr klasických BB spolu s 22mm tahem mi moc neseděl vzhledem k tomu vintage vzhledu, tady by to mohlo bejt lepší. Mikroregulace nebude, teda aspoň ne pohodlná, ale jen ta na párátko, jak psal Rybiz, u North Flagu mi to ale stačilo.

 

U těch GMT tady asi půjdu proti proudu, ale přijdou mi k uzoufání nudný a jako hrozně chudej příbuznej těch od Rolexu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si pořád myslím, že sportovní hodinky v téhle cenové kategorii by měly mít sponu s mikroregulací jako standard. A tím nemyslím tu zmiňovanou "na párátko", která už se dělá desítky let i u modelů za pár korun, ale něco trochu sofistikovanějšího jako třeba glidelock u Rolexu, spony Omegy (byť na bondovky jsem musel dokupovat z vyšší verze PO), MM300, nebo ty nové Christopher Ward. Ostatně i sám Tudor ji dává na Pelagos. Přeci jenom jde o značné zvýšení komfortu nošení.

Ale to už jsem dost OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas tak OT nejsi a ja s tebou souhlasim. Bohuzel ani u Omegy neni/nebyl standard ani ty tri dirky. Spona dlouha jak krava, ale bez jakekoliv moznosti regulace (a to se bavime o pomerne modernich SMPc, treba). Takze jak jsem psal, zaplat panbu aspon za ty tri dirky...

MM300 je funkcni, ale vypada kravsky. Glidelock u R, spona u Pelagos a nebo ta Omega dokupovana, tomu rikam sofistikovane mikroregulace. Wardy neznam jak to maji resene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou moc hezky, doufám že bude i verze s modrou lunetou, která nemá ty žluté ručky a indexy. 

 

Na mě už je toho retra taky moc a ten krystal mě vysloveně štve. To už bych tam radši měl plast, protože se safírem tohle prostě nikdy nevypadá ani dobře ani věrně k originálu. Naopak by mě neuráželo, kdyby provrtali nožičky. Co těm BB58 ale strašně pomáhá je ta menší výška.. to je nebe a dudy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...