Přejít na obsah

Longines Baselworld 2018


Harwey

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Malá recenzička na ty Nautily. Znova si musím postesknout jak to zase posrali s tou velikostí... Já nevím, co to je za debilní trend dneska všechno zvětšovat. Přitom ty originály měly 40 mm!! Kdyby to tak jen nechali.... jinak rezerva 65 h je super.

https://www.ablogtowatch.com/longines-heritage-skin-diver-watch/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pekne su tie skin divery. skoda ze tam (LLD) vsade drbu tie siroke a dlhe nohy... korunka by mohla byt mensia (kratsia), a nezda sa vam, ze by mohla byt vacsia minutovka? oproti hodinovke sa mi vidi nejako poddimenzovana... :guiltysmiley:

Upraveno uživatelem misoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta tenká minutovka mě taky zatahala za oči, mohla by být o fous silnější. Celkově mi přijdou jako dobrý konkurent pro Oris 65, kde podle mě tu velikost zvolili perfektně... Orisky mají to datum pořešené skvěle, ale tady se mi líbí, že ho nemají vůbec. Jinak z fotek mi přijde, že mají taky docela dost výrazný zažloutlý odstín té "falešné patiny", možná až moc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ty Nautily jsem se těšil, ale budou to další hodinky, které si nekoupím :D

Pouzdro líbí, struktura cifru líbí, safír budiž, dýnko hezká klasika, lumi mohla být ve světlejším odstínu, ale old radium proč ne. Nodate SUPER, všechny palce nahoru.. Ale minutovka je na diverky fakt hodně potlačená, to se mi dost nelíbí. Vteřinovka u LLD se mi nikdy nelíbila, ale tady u Nautilů to je vyložená tragédie.. nebo spíš marnost. No a celočerná luneta ve mně neodbytně vzbuzuje vzpomínku na plastové lunety Prim Sport 2 :D šíleně mi to vadí i u jinak pěknejch Sinnů, třeba. Prostě jak to není vložka v solidně působící lunetě z bílého kovu, okamžitě to na mě působí příšerně lacině.

 

Ale pokud tuhle řadu oživili, třeba se postupnou evolucí hodinky zdokonalí tak jako LHC. Jen mám trochu obavy, aby jediný vývoj u tohohle modelu nespočíval v přidání datumky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Patina,... WTF? to je ako vyrobit reediciu auta a dopredu mu osuchat a slnkom vysisovat interier,... take cosi sa da pochopit u rifli, ale nie u hodiniek. Velkost by som odpustil, proste doba si to ziada, ale tou patinou u mna dost klesli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...