Přejít na obsah

Alpina AlpinerX


Ace84

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 338
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Sice neostré, ale pro info jak je na tom lumi. Celkem rychle uvadá, ale oproti předchozím mechanickým Alpinerům je to posun o 100%.

Jojo, souhlasím, po nasvícení svítí parádně, vadnutí je však třeba proti Citizenům rychlejší, mají ale podsvícený displej, takže mi to ani moc nevadí... Každopádně tu svítící lunetu trošku závidím, ta je super... ;-)

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsou tady. Zelená je super. Za mě něj kombinace. :)

 

Ty zelené jsou vážně super, myslel jsem si, že budou ze všech variant vypadat nejlépe a i se mi to potvrzuje. Sakra musíme dát někdy to pivo, už jeden rest máme a tyto bych taky moc rád viděl a přidal do řady focení :)

 

Ty zelené taky opravdu moc pěkné.

Tady včerejší fotky Alpinerx v akci z Levanto v Itálii, v pozadí tornádo na moři, neuvěřitelná podívaná, fakt mazec...

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

 

Libová fotka, to se zatraceně povedlo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej, ta tvá nesvítí? Ahaaa. Tak to mám ještě větší radost z varianty kterou mám. :)

Jj, ty broušené nemají bohužel lumi, viz. moje noční fotka stránku nazpět...

 

Apropo, nemáte někdo zájem o výměnu gumy? Mám novou, zabalenou oranžovou gumu a vyměnil bych ji za černou... ;-)

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Libová fotka, to se zatraceně povedlo!

Díky, bylo to cvaknuté narychlo, tornádo poměrně rychle postupovalo, ale byl to fakt zážitek to vidět. V televizi to je fakt jiné, než in natura...

3323c7343a999941e6e6fc2630afcdce.jpg

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt nemáte někdo zájem o výměnu vaší černé gumy za moji oranžovou? :-(

Doobjednal jsem ještě tři řemeny za plnou cenu, ale nakonec jsem si nechal ty hodinky, ke kterým se mi nehodí ta oranžová guma. 

Plusem pro Alpinu je, že řemeny přišly do týdne a že mi k těm řemenům přidali i vystěžejkovač a stěžejky, mínusem je, že kožený řemen je trochu natržený v místě trnu spony...

Nevím, jestli to mám s Alpinou řešit... :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt nemáte někdo zájem o výměnu vaší černé gumy za moji oranžovou? :-(

Doobjednal jsem ještě tři řemeny za plnou cenu, ale nakonec jsem si nechal ty hodinky, ke kterým se mi nehodí ta oranžová guma.

Plusem pro Alpinu je, že řemeny přišly do týdne a že mi k těm řemenům přidali i vystěžejkovač a stěžejky, mínusem je, že kožený řemen je trochu natržený v místě trnu spony...

Nevím, jestli to mám s Alpinou řešit... :-(

Kdybys ji nechtel vymenit, ale prodat, tak mi napis SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ještě Alpinery stále nemám tak se zkusím zeptat jak jste s nimi zatím spokojeni. Myslím spíše fungování, synchronizaci, použitelnost smartfunkcí atd...Vám, že Alpina ten software pořád ladí. Projevuje se to nějak?

Díky za zkušenosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ještě Alpinery stále nemám tak se zkusím zeptat jak jste s nimi zatím spokojeni. Myslím spíše fungování, synchronizaci, použitelnost smartfunkcí atd...Vám, že Alpina ten software pořád ladí. Projevuje se to nějak?

Díky za zkušenosti

Jj, Alpina pořád ladí, už jsem jim i psal ohledně nějakých komplikací a připomínek. Hodinky jako takové fungují dobře, synchronizace a notifikace bez problémů, kompas a UV funguje dobře, výškoměr a barometr zatím nevím, tam trochu bojuji s kalibrací, activity fungují dobře, vtipné jsou zápisy spánku, kdy mi to ráno ukáže, kolikrát a jak dlouho jsem byl v noci na wc... :-D

Zatím až na nějaké drobné mouchy spokojenost.

Snaží se na tom fakt makat, už jsem stahoval dvě aktualizace aplikace a jednu do hodinek.

Za mne dobrý.

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...