Přejít na obsah

Alpina AlpinerX


Ace84

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 338
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Už jsem se ptal v NEWS, ale co na nich vidíte? :) Smartky a vzbuzují poprask, jako snad ještě nic od Alpiny, já to nechápu :) Nemyslím to nijak zle, oni designově vlastně nejsou úplně špatné, ale prostě vyměnit mechaniky za Smart? Já na toto asi ještě nejsem připravený...Jsem alespoň pak zvědavý, co na ně řeknete a jak hodně mají teda to veškeré sledování propracované. Třeba přítelkyně má Fitbit, hlavně kvůli cvičení a musím uznat, že ten je propracovaný vážně dobře a co všechno dokáže změřit je až neskutečné - taky ho všude vychvalují. Alpina se očividně snaží co to jde, aby byla ještě výš, takže zkušenosti budou asi zajímavé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem na to vcera taky a nevim, jestli do toho jit nebo ne. Na jednu stranu mam obavu, ze kdyz by se to povedlo, tak bych pak nenosil nic jineho. Na druhou stranu porad tam vidim nejake mouchy. Chtel bych treba kovovou lunetu, protoze s tema barevnyma mi ty hodinky prijdou, ze pusobi strasne plastove. Jenze s kovovou lunetou by to chtelo brousene ocelove pouzdro a ne cerne nebo modre pvd nebo co to je. Libilo by se mi ale neco takoveho:

attachicon.gifAlpinerX-black-silver-black-orange-silver-silver-beige-leather.png

Není to PVD, podle mě je to kompozit ze skleněného vlákna. Co to přesně znamená nemám šajn :-) Ale líbí se mi to :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulý týden mě napadlo, že bych vyzkoušel nějaké AnaDigi. Můj favorit byly T-Touch od Tissotu.

Když mi přistálo do mailu promo od Alpiny, byl jsem nadšený. Vypadají skvěle a GPSka, super. Že by náhrada za moje Garmin Fenix3? Po nastudování parametrů přišlo vystřízlivění. GPS tam není (že je možnost trackovat přes telefon, neberu), GPS tam prostě není.

Smart funkce u Garminu používám jen zcela vyjímečně při sportu, když musím mít telefon u sebe. Navíc hodinky na sport musí mít velký displej. ;)

Mám pocit, že Tissot má vychytanější selektování funkcí přes dotykový displej (můj názor). Zase ty Alpiny IMHO vypadají lépe.

 

Nic. AnaDigy nápad mě opustil a půjdu koupit nějaké Seika v automatu. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já od toho očekávám, že to budou prostě pokročilé sportovní quartzky na motorku a do lesa. Tedy přesně tam, kam automaty tahat nechci. To, jak se rozhodli s GPS mi přijde fajn kompromis mezi výdrží a funkčností. Podle mě asi není možné porovnávat tyto hodinky a například Fenix5 od Garminu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ber to tak, že si chce spousta lidí nějaký ty smartwatch vyzkoušet, a když je nabízí relativně solidní značka za relativně solidní cenu a ještě s možností jakés takés personifikace, tak je to prostě lákavé. ;)

 

Asi máš pravdu. Nemám v úmyslu je ani nějak hanit, jen mě ten poměrně velký zájem překvapil, nečekal bych to. V jednom mají v Alpně pravdu, jsou to nejhezčí smartky, protože zbytek je humus a s hodinkami to nemá moc společného, tot pořád hodinky jsou. No jsem pak zvědavý na postřehy.

 

Já od toho očekávám, že to budou prostě pokročilé sportovní quartzky na motorku a do lesa. Tedy přesně tam, kam automaty tahat nechci. To, jak se rozhodli s GPS mi přijde fajn kompromis mezi výdrží a funkčností. Podle mě asi není možné porovnávat tyto hodinky a například Fenix5 od Garminu.

 

Asi jo, sám mám sice na rasení zafixované Gshocky, ale pokud chce někdo vysloveně i Smart, tak je to asi jasné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...