Přejít na obsah

Alpina AlpinerX


Ace84

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 338
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Máým obavy, že na dovolenou je mít nebudu a budu muset vzít stará oranžová Suma...škoda.

Na netu jsem nenašel ani moc uživatelských foto  produkčních kusů.  

 

Poslední info z 28.5.

 

We are proud to announce that we have started first deliveries last week. We will now have continuous deliveries.

Heads-up
Quantities are still small @ 100+ and production is being ramped-up. We push as much as possible. Fully noted that everybody would like to receive AlpinerX before vacation. 

post-44633-0-66085200-1528699955_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máým obavy, že na dovolenou je mít nebudu a budu muset vzít stará oranžová Suma...škoda.

Na netu jsem nenašel ani moc uživatelských foto produkčních kusů.

 

Poslední info z 28.5.

We are proud to announce that we have started first deliveries last week. We will now have continuous deliveries.

Heads-up

Quantities are still small @ 100+ and production is being ramped-up. We push as much as possible. Fully noted that everybody would like to receive AlpinerX before vacation.

Mám stejný pocit... :-(

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máým obavy, že na dovolenou je mít nebudu a budu muset vzít stará oranžová Suma...škoda.

Na netu jsem nenašel ani moc uživatelských foto  produkčních kusů.  

 

Poslední info z 28.5.

 

We are proud to announce that we have started first deliveries last week. We will now have continuous deliveries.

Heads-up

Quantities are still small @ 100+ and production is being ramped-up. We push as much as possible. Fully noted that everybody would like to receive AlpinerX before vacation. 

 

Já se spíš bojím té megahnusné plastové lunety. Snad to jsou jen špatné odlesky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím, že bude opravdu plastová, stejně jako celé tělo. Snad bude lépe opracovana.

A já zase myslel, že bude kovová a lakovaná, protože já ji mám stříbrnou, tudíž jsem myslel, že bude jen broušená...

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Edit. Na Kickstartru jsem našel oficiální odpověď na otázku lunety a píší, že je stainless steel. Tak snad to bude OK.

Já si myslím... I na těch fotkách mi to právě tak přišlo.

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mne je to právě broušené a na tom elox?

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Spíše mi ta luneta přijde divná, že přesahuje ta vrchní vložka ty boční zoubky... Na promo fotkách to tak nebylo.

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stále bez kontaktu. Zajímavé je, že mi poslali informaci o refundaci za nákup těch pásků a spon za pár kaček, ale prachy mi zpátky neposlali. Tak počkám na zásilku s hodinkami, třeba tam bude překvápko ve formě těch pásků :-) Ale spíš na mě jen zapoměli. Tak snad mi to pošlou, když se připomenu :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...