Přejít na obsah

Stowa Unitas sweep-second LE


Doporučené příspěvky

Já prostě chci ty hodinky. Jestli to se to nakonec napasuje na 100 let výročí republiky, 73 let od konce války nebo 53 let od prvního Večerníčku, je mi celkem jedno. Prostoru pro změnu směru limitky je stále dost. Každopádně teď se do toho vložil CEO, tak uvidíme, co z něj vypadne. Když napíše, že hodinky rád udělá po 2500? za kus, tak mu pěkně poděkuji, tady to zavřu a objednám si small secondy :-). Na druhou stranu třeba přijde s nějakým novým zajímavým nápadem, to bych se na to díval jinak - mít hodinky od Jörga, který nikdo jiný nemá, je pro mě argument pro určité navýšení ceny.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pro tam chces neco pasovat? Proste si udelej pekny hodinky a je to ne?

Takovejhle nasilnej "pribeh" tomu jen uskodi.

 

Však to mám taky v plánu - udělat pěkný hodinky. V rámci oslav stého výročí naší země, jsem se rozhodl si udělat radost a pořídit si hodinky, po kterých toužím. K tomu navíc udělat dobrý skutek a přispět na něco smysluplného. Na hodinkách samotných o tom nemusí být ani zmínka. Dáme tam klasicky "Chronomag limited edition 1/xx" nebo "Tribute to Czech online watch community" něco podobného nebo vůbec nic a hotovo šmitec. A máme ty hodinky s příběhem jak se tady furt říká :-D. 

 

Edit: Gramatika

Upraveno uživatelem AdaMoss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci shazovat snahu udělat limitku, ale proč si prostě nekoupíš tento rok nějaké Stowy sám a můžeš si myslet, že jsou ke 100 rokům výročí vzniku. Zaobalit to do takového příběhu a pak napsat že je ti jedno k jakému výročí to vlastně bude, mě přijde divný. 

L.E. tady vždy vznikaly složitě a ne všechny se dotáhly a tohle bude nejspíš jedna z nich. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Stowa je paráda :-) RESPECT :-) Držím palce, třeba je někdy seženu z druhé ruky :-(

 

Tahle limitka Precista má také dokonalý strojek, vteřinovka se totiž při vytažení korunky nejen zastaví, ale doběhne na triangl !!!

Bohužel bylo jen 50ks, nebyl mustr A a není to velká pětka výrobců  Fl23883...:-((. Před časem jsem s překvapením zahlédl velmi, velmi vyvedené mustr A, s dokonalým kufrem, manuál, atd atd... Jenže to byla nějaká asie a neumím to najít znovu, no, stejně je to jiná mísa, jasně. 

 

Na manuální A s centrálou jsem se svojí prkenicí rezignoval a mám jen Áčko s klasickým 9467, 47mm, no, kouzelné je podle mne IWC Big Pilot Heritage 55, jenže mi klekla tiskárna na peníze :-))... Takže čekám na reedici 55mm Parnis, což je sice automat a asie, ale nikam jinam nedosáhnu a s garancí, seřízením, 50m ,safírem, lumi, servisem, dřevěnou krabičkou atd. a cenou 139USD mne, místního heretika, oslovily :-)). Z fabriky mi včera psali, že jí pustí asi v únoru 2019 :-)

 

Omlouvám se za částečný off topic :-)

 

post-55269-0-94616100-1544021384_thumb.png

post-55269-0-94639700-1544021422_thumb.png

post-55269-0-24904000-1544022698_thumb.png

post-55269-0-38700200-1544022733_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komunikace na toto téma se Stowa poměrně vázne. Od té doby, co mi Schauer napsal proběhlo ještě pár emailů, ale zatím to vypadá, že navzdory úvodním slibům nemá moc zájem. Nebo je možná zaneprázdněný jinými projekty...to nevím, každopádně se téma zatím velice neposunulo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...