Přejít na obsah

Hanhart Primus MonochromePilot


martar

Doporučené příspěvky

post-30813-0-88848700-1523082492_thumb.jpg

 

Docela zajímavá moderní interpretace pilotek. Model Primus není žádná novinka a v době svého uvedení na trh zaujal moderním designem a na dnešní dobu neobvyklým řešením nožek, nicméně tato nová světlá verze posouvá Primusy zase trochu jinam. Nejsou to zrovna univerzály, ale přijdou mi dost dobrý, až na to mrňavý datum.

 

post-30813-0-75635700-1523084130_thumb.jpg

 

Technické info:

HANHART PRIMUS MONOCHROME PILOT

Pouzdro: 44mm diametr x 15mm výška, lug to lug není třeba řešit díky výkyvným nožkám ? pískovaná nerezová ocel ? otočná luneta ? safírový průhled na kalibr HAN3809 bicompax (modifikovaný automat Valjoux 7750, 4Hz, 42 hod. rezerva chodu) ? 100m WR

Cena: 2970 USD

 

Edit: Zdroj - https://monochrome-watches.com/hanhart-primus-monochrome-pilot-hands-on-price/

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hanhart je moje srdcovka, ale musím říct, že celá řada Primus mě neoslovila. Dobrá vychytávka jsou pohyblivé nožičky, takže se přizpůsobí každému zápěstí. Datumovka úplně napytel, Celkově pohledově na mě působí dost tvrdě. Já osobně bych měl ze začátku problém s odečtem. To kompletní řada Pioneer, hlavně díky tomu, že má z čeho vycházet, je jiný kafe. Za povedenou považuji i řadu Racetimer, vycházející z racing modelů šedesátých až sedmdesátých let. Jo, tam bych si vybral :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to mě se líbí, že dokázali vykročit do neznáma. Dneska je největší dobrodružství to, jak udělat retro ještě víc retro. Hanhart se nebál něčeho nového a za to má plus. Že se mi přesto hodinky nelíbí, je věc druhá :) Nicméně nožky a zpracování pouzdra oceňuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Některé detaily jsou zajímavé, ale celek není můj šálek kávy. Zejména vnitřní luneta a ručky mi nejdou pod vousy.

Ty fotky jsou ofiko od Hanhartu? Pokud ano, tak se divím - špinavý řemen, zaprášené červené tlačítko chrona, chybějící barva v nápisu Hanhart na dýnku ... ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...