Přejít na obsah

Zdravotní pojišťovna


Doporučené příspěvky

Zdar chlapi (i ženy samozřejmě),

 

dneska u mě přetekl pohár s mojí pojišťovnou - VZP. Byl jsem na dentální hygieně  a dentistka mi po zákroku řekla, že tohle hradí všechny pojišťovny s výjimkou VZP. Takže odcházím a nikde více.

Jaké máte vy doporučení? Slyšel jsem, že dobrá je vojenská nebo revírní..

Díky všem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to fakt ludia koli dentalnej hygiene menia poistovnu? pozor aby si potom neplatil za transplantaciu oblicky....

To není situace při které si řekneš a dost? Celý život, co pamatuju, mám tuhle pojišťovnu a vím, že není nejlepší.. Jen jsem byl do teď líný ji změnit a tohle mě popíchlo.. Co je na tom? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si "a dost" poviem pomerne casto a potom ma to prejde.. ale mal som kamarata co menil poistovnu pre nejaky poplatok u ocneho. zmenil poistovnu a potom platil u toho ocneho zase, ale za nejaky iny ukon..

tym chcem povedat, ze kvalita poistovne sa urcuje podla ochoty preplacat zavazne ukony a povedzme "experimentalne" popripade nezvycajne liecby a nie prkotinky ako dentalna hygiena. popravde dost by ma prekvapilo keby to nejake poistovne preplacaju, ja si za to platim od nepamati....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dam ja moju skusenost co mne povedal zubar ohladne zubnej hygieny. Udajne by sa nemala robit dlhsie ako 3 - 5 minut lebo je to zataz na zuby. Apropo zuvacky. Tie mi odporucil zuvat najviac do 5 minut a vyplut lebo zuvanie zuvacky je pre zuby ako zemetrasenie. A co sa tyka samotnych zubarov a ich kvality tak po skusenosti s nemeckym zubarom som presvedceny ze 99% zubarov u nas su obycajny fuseri. 

 

Sorry za off topic mimo pojistovni. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem taky u VZP odjakživa, a nikdy jsem ani nezkoumal co proplaci. Ale mám sousedy a ty to mají zmakly na jedničku. Od helmy na kolo, očkování, různé akce, příspěvky ... Já tohle ani nikdy nezjistoval...

Beztak už si asi propasl datum, do kdy změnu hlásit, ne? Nebo je to konec června? Vím, že se může měnit jednou ročně, ale dát o tom vědět pojišťovně musíš půlrok dopředu.

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoro nikdo to nehradí: http://www.ordinace.cz/clanek/prispevky-zdravotnich-pojistoven-na-dentalni-hygienu/

 

A změna pojišťovny jde 1x ročně, ale ve dvou termínech... řešil jsem to loni, kvůli dětem. K novému roku a k 1.7. Bohužel žádat se musí nejpozději 3 měsíce dopředu, takže teď by jsi to měl až k 1.1.2019. viz třeba zde: https://www.zmenazdravotnipojistovny.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

enslow: A co sa tyka samotnych zubarov a ich kvality tak po skusenosti s nemeckym zubarom som presvedceny ze 99% zubarov u nas su obycajny fuseri. 

 

To mě zajímá. Můžeš tohle tvrzení prosím nějak rozvést?

 

Nedosledne spravene zubne vyplne. Neochota vybrusit zubnu vypln do tvaru zubu. Z toho vyplyvajuca slaba trvacnost plomby. Ked ti chyba cast zubu tak su aj materialy na to aby ti zub domodeloval tak aby si ho mal ako nahradu lenze za mostik alebo implantat je vacsi kseft ze ano. Stretol som sa aj s plombovanim zdraveho zubu. Zle odmastenie a vysusenie a z toho vyplyvajuce kazenie sa zubu aj po plombe atd atd atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u nas - myslis cesko nebo slovensko?? (jako no flame :) )

no ja co mam zkusenosti, tak jedine k mladym zubarum - jo sice nedelaji na pojistovnu a vsechno jedes kes, ale kvalita nasich mladych zubaru  je dle me super!!

 

me nedavno - misto implantatu - mlady borec normalne presadil zub!!! jsem cumel jako prase

Upraveno uživatelem rumi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě má většina pojišťoven příspěvek na dentální hygienu v rámci stovek korun. Nejvyšší příspěvek poskytuje VZP, celých 1000 Kč. Jediný problém je, že se jedná o příspěvek na dentální hygienu v těhotenství :D.

 

Je asi na zvážení každého soudruha jestli se mu chce jebat se změnou pojišťovny kvůli pár stovkám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedosledne spravene zubne vyplne. Neochota vybrusit zubnu vypln do tvaru zubu. Z toho vyplyvajuca slaba trvacnost plomby. Ked ti chyba cast zubu tak su aj materialy na to aby ti zub domodeloval tak aby si ho mal ako nahradu lenze za mostik alebo implantat je vacsi kseft ze ano. Stretol som sa aj s plombovanim zdraveho zubu. Zle odmastenie a vysusenie a z toho vyplyvajuce kazenie sa zubu aj po plombe atd atd atd

XD Super. Díky XD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...