Přejít na obsah

hladam nieco o hodinkach Camel


lecram

Doporučené příspěvky

dobry den,rad by som sa nieco dozvedel o hodinkach Camel Trophy. Su to stare legendarne hodinky z minulej ery,ktore sa bezne predavali v specializovanych predajniach po celej republike. Mam tieto hodinky uz cca 35-40 rokov,sluzili mi doteraz viac ako dobre,ale mal som mensiu nehodu,totiz hodinky mi spadli v kupelni z pracky a odvtey mi prestavaju ist. jedna sa o hodinky z automatickym natahovanim a kedze som navstivil opravara hodin  v Bratislave dival sa na mna ako puk a hovoril daco v tom zmysle,ze Oni opravuju iba hodinky na baterku,asi myslel vymenu baterky nakolko tiez tvrdil,ze baterkovy strojcek je neopravitelny a musi sa vymenit a to iste tvrdil o tychto automatoch,vraj treba vymenit cely werk,ale nemaju suciastky,treba to vraj objednat a cena by prevysovala cenu novych hodiniek. Chcel by som touto cestou ziskat daku radu,alebo typ na dobreho hodinara,ktory by mozno vedel pomoct. Pripadne by som tieto hodinky i ked z tazkym srdcom predal. Je k nim original plechova kazeta aj doklad o kupe. Dakujem,Cisarik

 

marcelcisarik@gmail.com

Bratislava

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...