Přejít na obsah

Omega Speedmaster Moonwatch


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 46
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jsou parádní. Měl bych si je také koupit.. ale hlavně je už neprodávat :-).

Tak tak. Pokud nepřijde něco opravdu hooodně závažného, tak ty moje u mě určitě zústanou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě přihodím nějaké foto z vycházky s naší šelmou domácí. Po pravdě, pokud nejsem v práci nebo nespím, jsou teď na ruce skoro pořád. Jsou úžasně pohodlný a ještě k tomu super vypadaj. Prostě se jich nemůžu nabažit.

post-39962-0-57928600-1528474144_thumb.jpg

post-39962-0-20403800-1528474857_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkusil vyfotit to logo Omega uprostřed hesalitu a skutečně tam je. Při dobrém nasvícení a rozlišení je jasně vidět. Konkrétně na mých Moonech je vzhůru nohama...

post-39962-0-26157600-1528643751_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě přihodím nějaké foto z vycházky s naší šelmou domácí. Po pravdě, pokud nejsem v práci nebo nespím, jsou teď na ruce skoro pořád. Jsou úžasně pohodlný a ještě k tomu super vypadaj. Prostě se jich nemůžu nabažit.

Vím o čem mluvíš,nedávno jsem si pořídil Omegy SMPc a mám to stejně...i když jsem o moonech zatím ještě nepřemýšlel...že by to byl další kousek do sbírky?...ne,musím teď trošku brzdit  :D ...ale jsou krásný...takže ať slouží a dělají dlouho radost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Ať člověk střídá na ruce cokoliv, ten tajemnej Mésíční magnetizmus způsobuje, že je prostě nemůžu nechat delší dobu ležet...

post-39962-0-07688700-1531307295_thumb.jpg

Upraveno uživatelem VojtaJ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zacinam po nich pokukovat vic a vic a tyhle vlakna k me "lecbe" moc neprispivaj :-).

Nastesti se zatim neumim vyporadat s jednou, pro me zasadni "chybou" tehle hodinek, absenci data.

Jinak jspu fakt paradni a je videt, ze te fakt stale bavej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě přihodím nějaké foto z vycházky s naší šelmou domácí. Po pravdě, pokud nejsem v práci nebo nespím, jsou teď na ruce skoro pořád. Jsou úžasně pohodlný a ještě k tomu super vypadaj. Prostě se jich nemůžu nabažit.

Co delas za praci, ze tam nemuzes mit na ruce Moonwatch, jestli to neni tajny? Tipuju bud potapece, kvuli maly wr, anebo nekde ve statnich sluzbach, aby te neobvinili, ze rozhazujes erar;))

 

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkný, gratulace.

 

Mohu se zeptat na kolik to vyšlo?

X < 100 nebo X > 100

No, jak jsem psal hned na začátku, tak jsem je nekupoval jako nový, ale půl roku starý od jednoho zdejšího člena. Tak že v mém případé to bylo bezpečně x<100k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co delas za praci, ze tam nemuzes mit na ruce Moonwatch, jestli to neni tajny? Tipuju bud potapece, kvuli maly wr, anebo nekde ve statnich sluzbach, aby te neobvinili, ze rozhazujes erar;))

 

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk

Ani jedno ani druhý. Dělám v průmyslu a pracuju mimo jiné i se vstřikovacími lisy na plast. A nenosím je v práci proto, že bych je rychle poškrábal a omlátil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě jedna u televize. Na vlnách podivna je sice nejslabší dil Pirátů z Karibiku, ale furt lepší, než to ostatní, co zrovna dávali. Jo, ta bílá svislá šmouha nalevo od TV je Saturn 5 v méřítku 1:110. Sice z Lega, ale vypadá i tak dost dobře.

post-39962-0-60734100-1532376075_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...