Přejít na obsah

Tudor Black Bay GMT


Rybiz

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 233
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nosim hodinky bezne v praci v kosili (obleku) a prijdou mi uplne v pohode = dam do stejne kosile jako apple watch :-)

Ano, CZ AD, vcera jsem vazil na kuchynske vaze, tusim 175-180gr, jako SMPc se sponou s mikroregulaci. Zvlastni, pac oproti SMPc mi prijdou na ruce snad i lehci o neco, takze vaha uplne v pohode. Zadna kladiva, ono pri 41mm ani snad nemuzou byt, na to sem dost haklivej :-)

 

 

Tak jsem myslel, že fakt koupim ty moony. Řikal jsem si, že tohle nepotřebuju. Tak nic. 

 

Jak je to s výškou. Dá se to nosit pod košili? Jsou kupované v čechách? A co váha? Nejsou to kladiva?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla mna su to suprove hodinky. Mal som cierne BB a pustil ich do sveta iba koli ETA vo vnutri. Tieto splnaju vsetko, co clovek od hodiniek ocakava. A to nehovorim, ako sa bude dat vyhrat s kozenymi remenmi a Nato... Parada. Su na mojom wish liste

 

Odoslané z SM-A320FL pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako za ty peníze je to paráda!

Moje rec, fakt jsou moc zajimavy a vypadaji suprove. Jinak nemam srovnani s klasickyma BB bez data, pouzdro je trochu vyssi nez u subu ( vaha na tahu je 176 a suby maj tusim 160g) a korunka bez ochrany je takova vetsi, coz je asi jedina vec co me vadi, mel sem strach jeste z nytovanyho tahu a taky oka, naopak je takovej chlapskej temi nyty, takze celkovej dojem je moc dobrej teda aspon za me.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak z toho, co ctu, tak pouzdro je asi stejne jak ostatní BB (nezvetsovane) a ma navic zkosenou (beveled) i spodni hranu (nejen horni)... asi vizuelni odlehčení při pohledu z boku...

 

Na te fotce nejsou uplne ze stejnych uhlu a navic to nato tam vadi..post-15480-1529875676,75.jpeg

 

.. a ta ruze na korunce je jinou technikou.. :-)

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Rybizovi fotky jsou paradni, ale ted jsem sel okolo Bechyne na Vaclavaku a v ty vyloze vypadaj takovy nijaky. Zapadaj tam mezi ostatni Tudor a ani naznak ty smrncovnosti z fotek zakladatele vlakna :(

Jestli je nekdo do vecera nekoupite, tak se ale asi na vyzkouseni cestou z rachoty zastavim :)

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...