Přejít na obsah

PRIM LINEA ESENCE Q


Doporučené příspěvky

Já se divím, že se divíte. Dělal jsem 40 let autolakýru. Máchejte si každý den prsty v acetonu, či jiném ředidle.

Kůže vyschne popraská a barva se zažere do těch prasklin a okolo nehtů, fakt to jde špatně a obtížně pryč.

Dobře pomáhalo praní prádla, ne v pračce. :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se divím, že se divíte. Dělal jsem 40 let autolakýru. Máchejte si každý den prsty v acetonu, či jiném ředidle.

Kůže vyschne popraská a barva se zažere do těch prasklin a okolo nehtů, fakt to jde špatně a obtížně pryč.

Dobře pomáhalo praní prádla, ne v pračce. :rolleyes:

Můžu se zeptat jak souvisí máchání prstů v autolakovně, s amatérskýma fotkama špinavých rukou na webové prezentaci hodinářské manifaktury?  Nedovedu si představit fotku se špínou za nehtama na webu Breitlingu, Rolexu, Omegy, ale ani Nomosu, Fortisu, Longinesu, nebo Ballu.  

 

jo a takhle to mělo vypadat, a nestala by se z toho "legendárnÍ" fotka :)

post-39-0-12118100-1529008223_thumb.jpg

post-39-0-45024900-1529008232_thumb.jpg

post-39-0-06636800-1529008244_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Cyber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Variace "na to samé" mají i ostatní značky, celkem se nedivím, že to dělá i Elton. Kdybych si ale měl čistě podle vzhledu vybrat, jestli tuhle Lineu, nebo to co je na 1. stránce od MPM, vyberu MPM z jednoduchýho důvodu: Elton je v designu strašně formální, jako by cílili na lidi 40+ a to ve všech jejich řadách. Chybí mi designově něco svěžího, pro mladší ročníky, řekněme 25+. Dovolil bych si jim navrhnout, jako už to někdo výše udělal, outsourceovat design a dát šanci někomu jinýmu, někomu, kdo má taky trochu jiný myšlení. Je to jako kdyby tam někteří ti lidi (s plným respektem k nim) pracovali už příliš dlouho. Soudní spory jsou zdá se za námi, je na čase pustit do designu taky trochu toho čerstvýho vzduchu... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to prave naopak. Jakmile pusti do firmy mlade designery, vzniknou fashion sračky, kterych je dnes vsude plno. To jsou vytvory mladych, nadejnych, progresivnich designeru. A stejne tak mirit na lidi kolem 25 s hodinkama za tisice či desitky tisic je nesmysl. Ty mechanika nezajima a ani na ni nemaji penize.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám u produkce Eltonu dlouhodobě problém s ručkama. Přijdou mi prasácký, nehotový, často s takovým humpoláckým švem v ose lomení, zkrátka hrůza. To už má lepší rjčky to MPM tady na stránce....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se náhodou ty "ženský" barvy líběj, na pravý primky docela odvaha a podle mě správná cesta. Klidně bych je manželce koupil. Cena je druhá věc, to by pak vše museli zlevnit na max polovinu, což neudělaj, že ano.

Upraveno uživatelem martigen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak poláci mají minimálně dva celkem slušný microbrandy. Slováci mají Biatec. Nevím jestli jsme na tom s Eltonem a MPM lépe ;)

s tou mrtí starých primek, o kterých je tady v 90% vláknech plno filozofických debat, si myslím na nás nemají :)

Upraveno uživatelem p3k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem se na ně podívat naživo a co musím ocenit, že Elton po dloooooouhé době opět nanesl na ciferníky lesklou barvu, zřejmě znovuobjevuje ztracené dovednosti. Zvláště tyhle modré se mi líbily a už jsem poslal dotaz, zda by to uměli na renovaci :)

 

Ten odlesk se mi pod lampou nepodařilo zachytit,  holt by to chtělo přirozené světlo nebo alespoň externí blesk...

post-6998-0-92211100-1530190098_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...