Přejít na obsah

Najpohodlnejšie hodinky


Doporučené příspěvky

Z netradičních vod co Blancpain Bathyscaphe ? Nové se dělají v 38ky a mohly by být super pohodlné... Ale teda přes limit.

 

Nadherne hodinky, ale cenovo sa doťahujú na yachty a tam by to mali u mna ťažké. :)

 

Za mě Omega Aqua Terra 8500. Pro mě jsou to nejpohodlnější hodinky, co jsem kdy měl a stále teda mám. Ale je to subjektivní hodnocení :-). DJ41 jsem měl a byly také fajn, AP RO mi tak pohodlné nepřipadají.

To je super správa, keďže 8500 mám. :)

post-27885-0-10725200-1529179167_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Dopadlo to nakoniec takto:

post-27885-0-57263600-1534416417_thumb.jpeg

 

Expy I sa mi nepodarilo zohnať a keď som skúmal Rolex modely, tak tieto mi prišli pre mna najvhodnejšie, kedže:

-nižšie dynko oproti subom

-menšia a menej škaredá spona oproti starým subom

-stale akceptovateľná cena

-pri bielom ciferníku nevadí az tak absencia antireflexu

-budget sa nedal nafúknuť na pepsiny

 

Po dvoch dňoch nosenia ?plechov? som veľmi spokojny, hodinky prijemne ľahké, nemusím sa naťahovať s reguláciou, kedže ani pri voľnejšom nastavení nelietajú a nezavadzajú. Su prijemne ľahké a nízke, takze ani s košeľou žiadny problém a 100m vodotesnost stačí na prežitie leta. Naviac neťahajú oci a veľa veci okrem tahu sa na ne nehodí, tak ma to nebude zbytočne pokúšať. Kúpil som k ním este Pam radiomir, nech som maximálne spokojny a teraz čakám ako sa to po čase bude u mna vyvíjať. A možno uz nijako. :)

Upraveno uživatelem StefanM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...