Přejít na obsah

Vulcain Aviator Cricket GMT


martar

Doporučené příspěvky

martar

hluboká poklona, naprosto dokonalá recenze, chápu tvé nadšení k prezidentským hodinkám i to vše, co s tím souvisí.

Hodinky Vulcain prostě chytí, podal si to skvěle, super fotky a i videa. 

Moc gratuluji a díky za příjemné chvíle.  :notworthy:

***

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Díky :D

 

Konstrukčně je to vlastně úžasně jednoduchý... když už je to vymyšlený. A jednoduchý věci bývaj držáky. Tos mě potěšil :)

 

Edit: teď mi doslo, že mám v mobilu i foťáku hromadu fotek GMT z letoška. Co nejdřív je sem nasypu, ale dneska to nebude.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Jen takový pokus, dávám sem jednu fotku z Vulcain wristshot vlákna v naději, že by to mohlo pomoci automaticky obnovit fotky v recenzi na první straně. Po minulém upgrade fóra to u zmizelých fotek někdy zafungovalo...

170941983_vulcainGMTkoronajaro.jpg.72b37e15d7d197f2d133a6f612eff891.jpg

 

Edit: hmm, tak nic, no. Budu muset být trpělivý a doufat, že si to nové forum nakonec nějak najde.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Dneska mám dvojitou radost. Zaprvé - fotky už mají díky Adaskovi tu správnou velikost :) A za druhé, pořídil jsem si od Leonharda Beitla jeho knihu Alarm am Arm. Je to fantastická bichle obsahujicí informace o všech náramkových hodinkách s budíčkem cca do roku 2009 plná fotek, tabulek, nákresů strojků, patentů a dobových reklam. Jako třešnička na dortu krásné věnování od autora :clap:

1362670902_AlarmonArmvruce.jpg.e9005252a913540f9e2bd71fa7c9f918.jpg

906423867_AlarmonArmvknihovne.jpg.2adecbc38268e429265d997e529475b8.jpg

1328240713_AlarmonArm.jpg.4674480922d253a360096480309dcca5.jpg

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen odpověď na dotazy z SZ: existuje i v anglické verzi (já chtěl oprášit svou ultra pasivní němčinu). Doporučená cena 195 €, dá se ale sehnat i výrazně levněji. U Leonharda Beitela ji lze ziskat za 99 € včetně pošty. Velký formát, 676 stran, tvrdé desky, velká paráda. Mimochodem ji tiskla tiskárna Graspo ve Zlíně :)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...