Přejít na obsah

Výběr pánské kožené tašky


4st0n

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 97
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj, taky řeším podobný problém. hledám něco mezi taškou a aktovkou (ne uplne messenger bag, ale zas takovy ten totální oldschool taky ne) ideal neco jako koupil Ivan Lelák (ta brousena je bozi) nebo tahle kara, kde mi ale vadi made in china https://www.kara.cz/muzi/tasky/panska-kozena-taska-c01f12k/

 

Napadlo mě, jestli někdo neví o nějaké british made značce, která by dělala něco podobného. Budget je asi na to, co chci, fakt nízko, ale rád bych se pohyboval cca do 200 liber/6000 kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Maro - nedávno jsem jel přes Borohrádek a zaskočil do podnikové prodejny Hajn. Prodejna sice nic extra, starší paní za pultem také nic moc, ale měli tam toho dost a mj. i tu mou aktovku z broušené kůže, asi jich udělali nějakou menší sérii...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Vypadá to, že další rok/dva si cestování budu užívat i nadále do sytosti a tak bych rád obměnil dosluhující výzbroj ? konkrétně cestovní tašku.

 

Cenově tak 2-3 litry, nemam chuť se o to extra bát nebo starat, tudíž pravá kůže spíš (určitě) nehrozí.

Snad mi tak prominete menší odklon od názvu topicu.

 

Jelikož jezdim vždy na pár dní, max týden, hledám spíše kompaktní velikost, styl duffel bag.

Objem 30-40l, délka 40-50cm. Rád bych spešl vnitřní foch/futrál na boty, často vozim jedny casual ke společenským na noze.

Jinak žádný jiný kapsy nebo extra přihrádky nepotřebuju.

Materiál je fuk, ale ta eko-kůže mi tak nějak přijde best value-for-money. Ale howno tomu rozumim, pravda.

 

Zatim co jsem koukal se mi nejvíc zamlouvá todle. Chybí tomu vlastně jen ten schuhe-futrál.

https://www.wardow.com/cz/guess-manhattan-vikendova-taska-cerna-tm6789pol94-bla-cz-0.html

 

Budu vděčný za tipy v podobném duchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

tak je na case trosku vykopat hrob a ozivit mrtvolu :)

Zachtelo se mi lepsi tasky na ntb nez standartne fasujeme a jelikoz sem nechtel davat 10k+ za vyrobky co s mi pri vyberu libily (at uz Tlusty, Danny P, popr custom made od nejakeho mistra) tak jsem se rozhod ze si po par prvotnich zkusenostech se sitim z kuze (par reminku, pasku a asi 2 penezenky) jednu prototypovou taky spichnu... no a popravde me vysledek samotneho moc potesil a prekvapil (jasne pri detailni priohlidce je tam spoustu nedodelku :))... treba budu skryty talent :))

Jo a mimochodem po tomhle uz vim ze takova taska za tech 10k+ fakt stoji (i kdyz materialove je to cca 2k) :)))

DSC_0462-2.thumb.jpg.8aa627c047d28a283593e565dec7e6ee.jpg

DSC_0470-2.thumb.jpg.1874c892ee43943b9b89419b98a19c0b.jpg

DSC_0472-2.thumb.jpg.d4ec478e8c6ecf4594bc2b03584fef09.jpg

DSC_0486-2.thumb.jpg.06eeee0e0684e6f89db1f00ad15c6db4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...