Přejít na obsah

Doxa Sub 800Ti


Doporučené příspěvky

Tak se pochlubím novým přírůstkem, ke kterému jsem se odhodlal. Zatím naprostá spokojenost. Materiál pouzdra pouzdra i tahu je titan, takže i přes velikost jsou na nošení příjemné. Tritium v noci svítí naprosto parádně a přesnost super. Klasický oranžový cifr... tím jsem si dlouho nebyl jistý, ale zvykl jsem si a líbí se mi. Je stejný, jako už kdysi nosil Jacque Cousteau :-).

 

A je to limitka v počtu 500 ks. Komplet balení :-)

 

post-20230-0-00118800-1531121565_thumb.jpgpost-20230-0-35825100-1531121569_thumb.jpgpost-20230-0-97186700-1531121572_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Delawer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky :-). Jinak tritium má oproti superluminově výhodu, že svítí opravdu celou noc a v naprosté tmě výrazně, v šeru nic moc. Jinak Doxa Sub.stále používá superluminovu, to tritium dali pouze na tuhle limitku, stejně jako titan na pouzdro.

 

Michale, minutová ručka je stejná velká jako u jiných, "rozdělená" je pouze kvůli trubicím s tritiem, jsou tam vsazené

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky :-). Jinak tritium má oproti superluminově výhodu, že svítí opravdu celou noc a v naprosté tmě výrazně, v šeru nic moc. Jinak Doxa Sub.stále používá superluminovu, to tritium dali pouze na tuhle limitku, stejně jako titan na pouzdro.

 

Michale, minutová ručka je stejná velká jako u jiných, "rozdělená" je pouze kvůli trubicím s tritiem, jsou tam vsazené

 

 

Jsou tam dvě kapsle s tritiem, proto ta "přepážka".

 

Díky za vysvětlení. 

U mých 300t z roku 1969 nebo 1970 je lumi na minutové ručce trochu naprasklá, tak jsem si myslel, že to je velká plocha, ale to bude asi těmi 50 lety. Nemám je teď u sebe, ale myslím, že tam je taky tritium (je tam tuším T SWISS MADE T < 25). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...