Přejít na obsah

?????? ??????? 420059-22


Doporučené příspěvky

Tak mi dneska připlavaly domů tyhle Ruské rybky od Vostoku. Našel jsem je náhodou v prodejním vlákně a když jsem viděl tu cenu, řekl jsem si, že je vyzkouším. Chtěl jsem mít nějaké zpestření mezi těmi Švýcary a Japonci co mám doma a musím říct, že nelituju. Amphibie dorazily s nasazenou frajerskou bronzovou lunetou a v kombinaci s koženým zulu s proužky mají  parádní retro vzhled. Ta barva cifru s potápěčem je super a nápisy v azbuce tomu dodávají správný šmrnc. Lumi svítí překvapivě dobře a ta korunka, která se po vyšroubování viklá jak ratlík, je docela úlet. Ale líběj se mi právě proto, že jsou tak správně jiné a neokoukané.

No, uvidím, jak se spolu sžijeme, ale věřím, že dobře. A možná to nebudou poslední Vostoky v rodině. Některé kousky na jejich stránkách vypadají docela lákavě...

VojtaJ

post-39962-0-91079300-1531160570_thumb.jpg

Upraveno uživatelem VojtaJ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě jedna fotečka potápek na denním (nebo spíše ranním) světle. No, zatím si tedy nemohu stěžovat. Celou noční směnu byly na ruce a odchylka jen něco málo do plusu, tak že super. A i ta lumi svítí zatim parádně. Co se mi na nich ale líbí úplně nejvíc, je ta kombinace zeleno-modrého vodního ciferníku s bronzovou lunetou. Ta je podle mne prostě dokonalá a myslím že hodinky tak vypadají mnohem líp, než s lesklou ocelovou lunetou, která je na nich standartně.

Každopádně, i když jim ten koženej zulu fakt sekne, budu jim muset pořídit něco vhodnějšího do vody. Nejspíše nějaký NATO nebo gumu. Přeci jen, jsou to potápky a ve vodě by měly být jako doma, že...

post-39962-0-47273600-1531197221_thumb.jpg

Upraveno uživatelem VojtaJ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem Amphibie přezul na kovový tah, který jsem s nima dostal a i když nevypadají tak zajímavě, jak na kůži, sekne jim to i takhle. A aspoň je můžu vyzkoušet ve vodě. Trochu jsem se bál, že ta bronzová luneta nepude s lesklým plechem tahu dohtomady, ale obavy se ukázaly plané. Jinak ten tah je tedy poctivá plechařina, ale je kupodivu pohodlný a sedí bez problémů...

post-39962-0-19078300-1531247652_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořídil jsem rybkám nějaký módní ohoz, se kterým by se nemusely bát do vody. Zkusil jsem nějaký NATO a tenhle textil, který jim sedí asi nejlíp, i když ideál to není. Ono k té kombinaci bronzové lunety a vodního modro-zeleného cifru se vhodná barva shání těžko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořídil jsem rybkám nějaký módní ohoz, se kterým by se nemusely bát do vody. Zkusil jsem nějaký NATO a tenhle textil, který jim sedí asi nejlíp, i když ideál to není. Ono k té kombinaci bronzové lunety a vodního modro-zeleného cifru se vhodná barva shání těžko...

post-39962-0-63777700-1531490721_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se všem omlouvám za mylné informace. Včera večer jsem byl zdejšími zasvěcenci informován, že ta luneta je ve skutečnosti mosazná a ne bronzová... Holt, člověk se furt dozvídá něco nového. Tímto děkuji zasvěceným za informaci a připojuji tedy ještě jednu fotečku Amphibií, tentokrát už s mosaznou lunetou. Zajímavé je, že s ní vypadají stejné dobře, jako s tou bronzovou. Zvláštní...

post-39962-0-88960800-1531724927_thumb.jpg

Upraveno uživatelem VojtaJ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...