Přejít na obsah

Servis Seiko Monster Brno


Doporučené příspěvky

Daj to Tondakovi, dlhodobo som s ním spokojný. Hentake pretesnovačky u neho trvaju podstatne menej ako generálky.

 

Môžeš mu to poslať cez zasilkovna.cz, určtie maš niekde blízko seba ich odberné miesto.  On ma jedno kúsok od svojej dielne.

Upraveno uživatelem saboter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za tip. Tondako sa nachádza v ktorom meste? Ja som v Brne, ale chodím občas kade tade.

Daj to Tondakovi, dlhodobo som s ním spokojný. Hentake pretesnovačky u neho trvaju podstatne menej ako generálky.

 

Môžeš mu to poslať cez zasilkovna.cz, určtie maš niekde blízko seba ich odberné miesto.  On ma jedno kúsok od svojej dielne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj,byl jsem si nechat opravit své SKX07 u Strnada po pádu na zem (bylo to na komplet generálku) a byl jsem maximálně spokojený.

Hodinky jedou jako nové, tlaková zkouška potvrzení. Za mě všechno jak v pořádku, nebál bych se toho.

 

Strnada som nasiel, aj som tam chcel ist, ale ma na Google maps velmi roznorode recenzie od uplne zlych az po vynikajuce. Tak neviem, ci mu to tam pise konkurencia, alebo zalezi od pracovnika. Ale asi sa tam zastavim a porozpravam sa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...