Přejít na obsah

Diskusní fórum o hudbě


casiotron

Doporučené příspěvky

Hudebniforum.cz. Ale pokud nejsi kytarovy extremista, co travi volny ladenim spravneho prubehu amplitud v Kemper Profileru,tak si to tam podle me moc neuzijes. K Chronomagu to ma fakt daleko.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde mi o pop, hledám jedno dvoj LP z roku 1983, italský písničky i přebal znám a nemůžu to najít. A to jsem vyzkoušel všechny klíčový slova, který by se na to hodily. Tak na nějakým fóru by to mohl někdo identifikovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem Honzo na tom discogs zkusil všechny možný vyhledávací kritéria a pořád nic. A to mi někdy vyšlo i 2500 desek a poctivě jsem je prošel.

a název písničky znáš? Nebo to zkus dle obrázku. Já jsem tam zatím našel vše, i rarity

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo to dvoj LP a byly tam všechny ty tehdejší italský fláky. Když jsem si na tom discogs zadal některou z těch písniček, tak podle výskytu na deskách mi to stejně tu správnou nenašlo. Ta deska měla na přebalu pěknou dřepící holku jen v závoji zavřenou ve skleněným kvádru. Naprosto netypickej obal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zkousel jsi pohledat nejaky warez fora? Tam totiz hosi davaji komplet alba vcetne bokletu,takze je hledani vcelku rychle-je u toho nahled celeho alba.

Vyhledavace google atp  to obvykle nenajdou.  

Rekni mi vic o ty drepici holce,cihnu se Ti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už to dvoj LP neviděl víc než 20 let. Nakloněnej skleněnej kvádr, ten obrázek je tam myslim na titulce, pak když se to otevře tak na každý straně a na zadní straně asi taky, pokaždý v jiný poloze, jakoby klesal dolů. A v tom kvádru z profilu dřepící (pěkná) holka, myslim s ulízanýma sepnutýma vlasama. Zbytek všechno poměrně tmavý až černý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele to je mi povědomý, to jsem určitě v 80. letech viděl někde na burze na lavičce. Nemohl to být nějaký maďarský výběr? Maďaři chrlili takových desek mraky a spousta jich měla takový fakt specifický a neobvyklý  :) názvy jako "Disko", "Romantic" nebo "Aerobic". Jestli to bylo něco takovýho, tak... :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Chilliluk

Chvíli jsem se snažil hledat na internetu, ten popis je mi totiž taky povědomý, ale nenašel...projdu na chalupě a u rodičů LP desky, třeba to zrovna máme...fakt mi to něco říká...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...