Přejít na obsah

Maurice Lacroix Aikon


Peta-Biker

Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsíci...

Dnes jsem šel okolo obchodu v OC, kde měly plakát s Aikonama, tak jsem si řekl, že na ně mrknu na živo. Měly tam vystavené modré tříručky a bílá chrona, co měl Andy na ruce. Za sklem vypadaly úplně stejně velké, tak jsem se zeptal na velikost i když mám rozměry načtené a k mému překvapení paní naměřila (další překvapení bylo, že si na to vzala obyčejné pravítko) něco ke 40mm (vodorovně bez korunky) u obou hodinek. Dal jsem si je tedy na své objemově skromné zápěstí a ty chrona nemohly mít 44mm ani omylem. Nevíte tedy někdo jak to maj s tou velikostí? Na netu jsem nikde nenašel, že by se dělaly v menší velikosti, za to, na WUS tuším, jsem četl, že to měří úhlopříčně, že obvod lunety je menší. Ale ani to by u těch chron neodpovídalo.

 

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to myslíš úhlopříčně a obvod lunety, vzdycky se měří průměr, s korunkou nebo bez a chrona maj mit 44 bez korunky, tim, že nemaj nozicky a maj plnej cifr komplikací, k tomu celkem širokou, ale bezfunkční lunetu, budou se zdat menší.

Průměr pouzdra 44, lunety 42, siřka lunety  3 x 2 a cifr 36.Průměr s korunkou 48. Tolik z prumeru 44, měřeno pravitkem z fotky, takže velmi nepřesně, bohuzel. Takže na ruce jako 42 bez nozicek a s funkcema.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úhlopříčně to bylo nejspíš myšleno L2L, jinak si nedovedu vysvětlit jak autor myslel. Myslím, že úhlopříčně od levého spodního rohu (namísto nožky) k pravému hornímu rohu by to také nevyšlo. Každopádně ta paní to měřila pravítkem přede mnou a u obou hodinek naměřila shodnou hodnotu. Napadlo mě ještě, že už to mohla být 39mm verze, která se teď nové dělá a která by byla naměřenému rozměru bližší, ale chrona se podle stránek ML v jiné, než 44mm velikosti nedělají.

 

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...