Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Předem se všem omlouvám, že zde zakládám toto trochu "mimibazarové" téma, ale po dnešním víkendu mi to nedá se zde nepochlubit. (Navíc je to pořád v podstatě hodinkové téma a pro potěchu oka nebo případnou inspiraci jiným by to tu mohlo posloužit)

 

Dnes jsem oslavil kulatiny (30) a rodina si pro mě připravila super tématické dorty. Výhodou toho, že máte rozvedené rodiče, je dvojitá dávka oslav všeho druhu Takže včera u táty jsem dostal keramický SMPčka, o kterých jsem byl až doposud přesvědčený, že si je k tomuto jubileu pořídím. Dnes u mámy jsem zase měl tu radost rozkrojit Suby

 

Omega dortem mě inspiroval Valderek a vím, že jsem ho jednou přítelkyni ukazoval (ta to pak s našima takhle dotáhla do konce) Taky jsem tu kdysi viděl super měsíční dort s astronautem k Moonům...

 

Proto pokud máte někde fotky vašich chronodortů, sem s nimi ať se můžeme pokochat! :photo:

 

post-32970-1532896481,31.jpg

post-32970-1532896496,46.jpg

post-32970-1532896505,28.jpg

post-32970-1532896517,49.jpg

Upraveno uživatelem Povidláček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak co se výběru samotných hodinek týče, pere se ve mně volba srdcem nebo rozumem. Rozum říká SMPc, o kterých sním už dlouho. Na denní nošení by pro mě byly ideální, automaty, safír, dobrá WR... ale na druhou stranu jsou to dost leštěnky a nevím jak budou vypadat za pět deset let a zda mě neomrzí.

 

Srdce mi zase říká Speedmaster Pro...klasický hesalitový Moony... jsou nádherný, vždycky se mi líbily a jsou to hodinky, který vypadaly skvěle před třiceti lety a budou vypadat stejně dobře za dalších třicet... navíc tím, že je to dárek ke kulatinám a víc jak z poloviny se na něm podílí celá rodina, podmínkou je, aby to byly definitivky a abych je nikdy neprodal a měl jsem je jako památeční. A k tomu mi zkrátka víc sedí ty Moony... klidně si ještě nechám poradit, koupě je na spadnutí, ale je to fakt rozhodnutí, který si musím hodně dobře promyslet  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tuhle příležitost jednoznačně Moony. Nějaký automaty na denní nošení si pak můžeš pořídit sám..nakoupit, prodat..ale Moony ti zůstanou na vždycky..můžeš je střídat s jinými hodinkama a nemusí být na ruce každý den. Já bych se v tomhle případě nerozmyslel ani sekundu, volba je jasná. Je to jednoduchý..u věci jako je dárek ke 30 proste poslouchej srdce. Rozum má prostor jindy a jinde. Všechno nej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me to je fake. Rolex Vlastik nemůžu v žádné knize najít a Google taky mlčí

to je tak když ti někdo hodinkově nepolíbenej vyrábí dort ..... 50 nalepí na 30 (leda by to teda byla vodotěstnost) a ty horní rolexy vypadaj jak tudory ..... to by se jeden hned vožral :)

 

proto dorty odmítám ..... a když už tak musej bejt malý, aby na tom nebylo nic vidět (velikostně asi jako laskonka)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tuhle příležitost jednoznačně Moony. Nějaký automaty na denní nošení si pak můžeš pořídit sám..nakoupit, prodat..ale Moony ti zůstanou na vždycky..můžeš je střídat s jinými hodinkama a nemusí být na ruce každý den. Já bych se v tomhle případě nerozmyslel ani sekundu, volba je jasná. Je to jednoduchý..u věci jako je dárek ke 30 proste poslouchej srdce. Rozum má prostor jindy a jinde. Všechno nej ;)

 

Díky moc za názor a za přání. Vidím to dost podobně. Budou to Moony :)

 

Já dostal před časem tenhle.

 

Ten je taky super! :)

 

 ty horní rolexy vypadaj jak tudory ..... to by se jeden hned vožral :)

 

Tak jestli připomínaj aspoň ty Tudory, tak je to ještě dobrý, když je to jedna fabrika :D

 

Ja teda na tom "Omega" dortu nejvic vocenuju zpracovani buzna tahu, to je cukrarskej majstrstyk.

 

Jo, s tím tahem si dala fakt práci. Nejlepší na tom je, že ta holčina co to dělala není prej vůbec vyučená cukrářka a dorty dělá jen jako hobby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je náhodou moc pěkné téma. Hodinkových dortů tady už za ty roky proběhla pěkná řádka a mnohé z nich, či spíše většina, se mi moc líbily. Také proto jsem před pár lety k narozeninám jeden dostal:

 

BREITLING SuperOcean 270 SIWI´S Birthday Edition

 

post-437-0-43569500-1532986704_thumb.jpg

post-437-0-17067300-1532986709_thumb.jpg

post-437-0-67064800-1532986714_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

No vida kolik se nám tu s odstupem času vylouplo hodinkových dortů! :clap: A jeden lepší jak druhý.... Ty IWC nemají chybu! :notworthy: Jinak ty Rolex jsou taky super. To je nějaký potisk? Nebo jak je to udělané tak věrohodně?

 

Jedlý potisk , čakám na reálnu verziu .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...