Přejít na obsah

Tissot T690-Oprava/Výměna


Doporučené příspěvky

Jo Mavex jsem hned zkusil a mel jsem to napsat i sem, protoze jsem byl tak trochu mirne odpalkovanej s tim, ze nejsem hodinar, tak nemam narok se ptat ani na cenu.. predal jsem to teda svemu hodinari tak uvidim co vymysli.. kdyz by nekdo resil ten samy problem, coz nepredpokladam, tak dam vedet..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je divné Eta stojí přez Mavex  s daní zhruba 6100,-  něco pošta něco na stoj něco za výměnu ať hodně víc jak 8000,- bych za to nedal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinář je pan Tichý z Pardubic a věřím mu, co se týče ceny... Dělal mi několik časomír a dobrou zkušenost s ním mají i někteří další na fóru. Vtipný je, že člověk hledá a zabývá se něčím a neví si rady. Pak to napíše sem a hned se v inzerci objeví něco dalšího. Nicméně tomu lacinějšímu kousku, co teď na ebay je, už se taky display začíná sypat a ten dražší je za cenu opravy tady v ČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebude lepší aby se na to napřed někdo kouknul? Může to být jen oxidace mezi deskou a LCD nebo něco tak. Je divné, že už se to sype, nejsou to tak starý hodinky. Ale za takouvou dardu, co za ten stroj chtějí, bych se na to asi vykašlal. No asi smůla, že se to dávalo do Brajtlí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I podle mě, jsou prasklé  jak říká ramon. Tak jako to bylo normální.  u ruského  Vlka, co chytá vejce, když ta hra někomu upadla.

To se prostě nedá nic dělat. A těžko říct. čím se to stalo. Jestli jsi s tím praštil , nebo na to ten stroj trpí.

Upraveno uživatelem Jiří9
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano změnou tedy otočením  folie pod dislplejem, ( což se dalo před lety) když není přilepená nebo přivařená, nebo jak se to dnes většinou  dělá , tak se  dá změnit polarita tekutýh krystalů a tím pádem, změnit z černých čísel  na bílé a naopak.  Ale tohle je prostě víš co . Displej je složen ze dvou skel na sklech jsou navařeny, nebo prostě nějak naneseny vodivé vrstvy a mezi těmi skly, jsou tekuté krystaly ,které reagují na napětí a tím se zobrazují čísla .( a ty skla jsou mezi sebou slepeny) nebo jak se to dnes dělá. no a když, krystaly vytečou tak se s tím bohužel nedá nic dělat. Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...