Přejít na obsah

Vysuseni a odbahneni


eifell3

Doporučené příspěvky

Zdravim pratele,

 

Jsem kolosalni blb!

 

Pred 2 roky jsem si na svych chronech od swiss military nechal vymenit baterku a udelat test vodotesnosti. Vse proslo, tak jsem se nebal a valel se v blate i ve vode, jezdil na kole a bez omezeni je pouzival.

 

Vodotěsnost mají na 100m a moje cvachtani jim nikdy neublížilo.

 

Ted jsem u more a nebojim se dal a mrsky si cucly vodu. Nejak se zda byt nevodotesnost jednosmerna a ja nemam na dovolene moznost je rozebrat.

 

Ze zkusenosti z ruznych elektronickych zarizeni tusim, ze by to mohla byt konecna. :(

 

Nevite, zda nejaky servis idealne v Brne by byl schopny je provest proceduru vysuseni a odbahneni za rosumnou cenu. Maji hodnotu tak 2000, tak je nemam potrebu preplacet, radsi poridim neco novejsiho.

 

Dekuji za odpoved a preju zadne necekane nehody.

 

Odesláno z mého Pokédexu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je super napad, ale ma 2 vady.

S povytahlou korunkou to mam treti den a porad je vnitrek zamlzeny, tudiz se domnivam, ze je vodotesnost jednosmerna :D

A druhy je, ze na hotelu nemam zadnou ryzi. :D

 

Ps: nepujcil by mne nekdo v pristim tydnu tool na otevreni dynka? V Brne se nekdo musi najit za pivo treba. :)

Zkusil bych se mrknout jestli z toho plsnaku jeste neco zbylo. :) Popripade pujde plosnak do ultrazvuku atd... :)

Povytahni korunku a hodinky poloz do misky ryze.

Ta prilaka asiaty kteri elektroniku opravi.

Odesláno z mého Pokédexu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud je tam slaná voda, moc nadějí tomu nedávám. To chce nejen vysušit ale i zbavit soli, takže komplet vyčištění a to urychleně. Jnak to koroze sežere. Nejdřív bych to asi komplet proplách destilovanou vodou aby se to odsolilo a pak běžné vyčištění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji za cenne rady.

S pomoci pilniku na nehty se mne povedlo subdat dynko a celu strojek zazracne ztratil veskerou mlhu.

Sucha sul mastesti uz tolik bordelu neudela jako mokra, tak to necham na servise.

Nemate tip na nekoho, kdo by to v Brně dokazal za rozumny peniz vycistit a namazat.

Prikladam fotku smouhy na ustroji.

 

Ps: vtipne vypada oznameni o 4 kamenech uvnitr :D jsou to levnejsi hodinky no :)eed53c19a59f3137ca7e0a4bdf1044bb.jpg

 

Odesláno z mého Pokédexu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus rotaxcz je to v centru a vím, že tam byli vcelku vstřícní. jinak oběhej hodinařství po brně. Spiš si nejsem jisty zda ti baterky někdo bude chtít čisti a mazat ... A jedou pořád nebo jeli když si vyndával baterii ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rotaxcz je jedine hodinarstvi, se kterym v brne mam zkusenosti.

Baterka uz je vlivem zkratu nejspis vybita, nic ae nehybe. (neolizoval jsem ji)

Jeste jsem se dival na treti alternativu a to vymenu pajslu, ten strojek uvnitr je eta g10.211, u esslingeru stoji 60$.

Pokud reknou moc za vycisteni, tak mam asi jasno, si trosku zakucham v hodinkach.

Dam si nove hodinky na narozeniny a novy strojek po vyplate. :D (vsechno je to nahodou pohromade)

Toho moduloveho skladani jak je tady se asi tak nebojim. Konecne budu mit duvod koupit si tu cinskou sadu na hodinky. :)

Jeste otazecka, cim se mazou hodinove strojky? Silikonem nebo necim specifictejsim, wd40 bych tam necpal. :)

 

Odesláno z mého Pokédexu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten strojek nejde rozebrat, tedy ne "normalně", vše je na zatavených plastových čepech. Musel by jsi je opatrně ořezat v ose a po vyčištění zatavit zbytek materialu. Pokud trvalo pár dnů než jsi je otevřel, tak moc elektronů na konci tunelu nevidim a samotny modul neseženeš. Lepší je koupit novej strojek nebo hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za informace a názory.

Zeptám se ještě u profiků, ale vypadá to na nové hodinky k narozeninám a novou strojovnu do těch starých.

Doma se mně nahromadilo víc hodinek na opravy, tak si asi budu hrát. :)

Ještě nevím jaké zvolit pinzety na ručičky apod.

Už jsem si našel malý pěkný lis a základní sadu nářadí u Číňana. :)

 

Odesláno z mého Pokédexu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...