Přejít na obsah

Servis a opravy hodinek


ufonislav

Doporučené příspěvky

Ahoj vsichni :) podarilo se mi rozbit sklicko (haldex) na mych hodinkach citizen nighthawk a chtel jsem se zeptat, zda se vubec vyplati je nechat opravit...jsou 6let stare a jsem s nima naprosto spokojen...tady prameni i ma druha otazka, neznate nejaky overeny servis v ostrave a okoli?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začni v autorizáku a potom na e-bayi. Pak porovnej se svou představou a peněženkou. Nějaké aftermarketové sklíčko jsem viděl cca za 20 $. Kolik do toho chceš nasypat?

staly me 7tis. takze vice nez 2tis. bych nechtel investovat...na sklo jsem se ptal u jednoho hodinare, a ten mi odhadem rekl 1500,- kdyz pominu pripadny servis a cisteni hodinek i tahu......

 

Redmi Note 5 By Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za 2 tis. to vyměníš v pohodě. Jen bych trval na tom at ti dají safír. Další varianta je koupit nové ale nejsem si jistý kolik bys za tyto hodinky dostal, oprava je nenáročná a zájem by o ně určitě kutilové měli, ale kolik bys dostal, těžko hadat .. jasný je, že když je prodáš tak budeš muset přidat ješte něco navrch k těm 2tisícům a penězům za připadný prodej,aby sis koupil něco v podobné relaci. Zvaž své možnosti, jasný je že nové hodiny jsou investice na další X let klidu, u těchto muže po čase odejít stroj a máš další investice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za 2 tis. to vyměníš v pohodě. Jen bych trval na tom at ti dají safír. Další varianta je koupit nové ale nejsem si jistý kolik bys za tyto hodinky dostal, oprava je nenáročná a zájem by o ně určitě kutilové měli, ale kolik bys dostal, těžko hadat .. jasný je, že když je prodáš tak budeš muset přidat ješte něco navrch k těm 2tisícům a penězům za připadný prodej,aby sis koupil něco v podobné relaci. Zvaž své možnosti, jasný je že nové hodiny jsou investice na další X let klidu, u těchto muže po čase odejít stroj a máš další investice.

to ze budu muset pridat je celkem logicke...kdyz jsem kupoval tyhke nighthawky taky me staly skoro 17tis. takze v podobne cenove relaci planuju i koupi novych...takze bud je necham opravene ve skrini jako nahradni, nebo pokud se najde vhodny kupec, zkusim prodat nebo vymenit za neco pro manzelku...apropo, jednoznacne trvam na safirovem skle :)

 

Redmi Note 5 By Tapatalk

Upraveno uživatelem ufonislav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Tak jsem byl dnes v dealu a byl jsem bohuzel odmitnut... sklo by vymenili jen za nejaky aftermarket...bez tlakovky atd. tzn bez zaruky tesnosti, takze to nejspis poslu do goldtime.

 

Redmi Note 5 By Tapatalk

 

Ahoj, můžu vědět jak jsi dopadl se sklíčkem? Mám podobnej problém (naneštěstí moje hodinky jsou měsíc staré), tak sháním info :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...