Přejít na obsah

Zenith Švýcarsko vs Hanák Brno


Doporučené příspěvky

Chtěl jsem seřídit Zenith. V servisu Hanák to poslali do Švýcarska... Tam byly hodinky 4 měsíce a po té mi byly vráceny, ale navíc a to zcela zdarma i se šmouhou pod sklem. Při představě, že je tam pošlu a budu čekat další 4 měsíce, se mi udělalo špatně. P Hanák byl tak hodný, že mi sklo vyčistil a měl to za pár hodin. Super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím tě, teď jsem koukal na servisy Zenithu a zeptám se proč Hanák neposlal tvé hodinky k Dušákovi a posílal je do Švýcarska? Hoď sem prosím tě protokol Zenithu, protože se mi to zdá trochu na hlavu postavené. Seřízení by zvládl a nechápu tu čmouhu pod sklem, myslel jsi asi průhled na kalibr, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Prosím tě, teď jsem koukal na servisy Zenithu a zeptám se proč Hanák neposlal tvé hodinky k Dušákovi a posílal je do Švýcarska? Hoď sem prosím tě protokol Zenithu, protože se mi to zdá trochu na hlavu postavené. Seřízení by zvládl a nechápu tu čmouhu pod sklem, myslel jsi asi průhled na kalibr, že?

U Dušáka asi mohou dělat jen nějaké kalibry. Já posílal El Primero napřímo do Vídně, jelikož mi u Dušáka nedokázali říct ani cenu periodického servisu a dobu odhadli na 4 měsíce. Z Vídně mi napsali přesnou cenu a že to bude za 7-10 dní hotové.

Upraveno uživatelem jacob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Dušáka asi mohou dělat jen nějaké kalibry. Já posílal El Primero napřímo do Vídně, jelikož mi u Dušáka nedokázali říct ani cenu periodického servisu a dobu odhadli na 4 měsíce. Z Vídně mi napsali přesnou cenu a že to bude za 7-10 dní hotové.

Super informace :-) U tebe se ale jednalo o periodicky servis, seřízení u filipiska chápu jako seřízení času což by asi zvládli anebo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, oba prameny nejprve v obecném smylu uvádějí, že jde o synonyma, ale pouze aby bylo jasné čeho se to významově týká, a hned v dalším popisu to doupřesňují a uvádějí na pravou míru.

 

Spíš zkuste najít, jestli někdo někde používá cizojazyčný ekvivalent výrazu průhled na kalibr.

 

A vlastně v jakých případech a situacích se slovo kalibr skutečně používá.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, oba prameny nejprve v obecném smylu uvádějí, že jde o synonyma, ale pouze aby bylo jasné čeho se to významově týká, a hned v dalším popisu to doupřesňují a uvádějí na pravou míru.

 

Spíš zkuste najít, jestli někdo někde používá cizojazyčný ekvivalent výrazu průhled na kalibr.

 

A vlastně v jakých případech a situacích se slovo kalibr skutečně používá.

Neříkají to v obecném smyslu, říkají, že nyní se používají jako synonyma, i když v minulosti tomu tak nebylo. Proč bych měl hledat odkazy já? Ty tvrdíš, že tomu tak není. Nebo budeš jen citovat sám sebe?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak dolož pár příklady, že se opravu používají jako synonyma, nejlíp ten výraz průhled na kalibr.

Afriho si nenapomínal kvůli "průhledu", ale proto, že použil slovo "kalibr?, které se v hodinařině dnes běžně používá vedle označení "strojek". Místo toho, aby si své tvrzení, že tomu tak není, relevantně doložil, jen demagogicky mlžíš. Poslední odkaz, který Ti dám, je na stránky Eltonu, ale samozřejmě pochopím Tvou argumentaci, že jsou to jen blbý hodináři, kteří hodinkám vlastně ani nerozumí..

Upraveno uživatelem lucid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...