Přejít na obsah

kamera na moto


Doporučené příspěvky

Zdravím ve spolek, jak jsem tak koukal řeší se tady kde co a docela fundovaně. Proto jsem se rozhodl pro tohle téma a třeba mi to vyvrátit a poradíte z vlastní zkušenosti.

 

Chtěl bych kameru na helmu k motorce, ale posléze i na kolo apod. Takže nutnosti je určitá odolnost proti vodě, prachu a otřesům.

 

Když jsem koukal v CZ na začátku prázdnin byl jsem celkem zklamán výběrem a cenami, některé modely si pamatuji za podobné ceny před x-lety.

Díval jsem se i na gopro a hero, ale tam mě opravdu odrazuje tvar.

 

Na motorce cestují ve všech rychlostech a různými terény, pokud dále tak většinou celý den. Přejezdy na i 900 km nejsou výjimkou.

 

Bral bych to jako sběr vlastních záběru + černou skříňku.

 

Zatím se mi nejvíce líbí tato z aliexpresu:

SOOCOO S20WS Wifi Action Camera 170 Degree Wide Lens 1080P Full HD 10m Waterproof Looping Bicycle Helmet Mini Sports Camcorder

http://s.aliexpress.com/zyMzQbe2?fromSns=Copy

 

Co vy na to?

Upraveno uživatelem Schimi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Schumi přece přilbu neměl :-/

 

Na přilbě je to na adventure motorce ideálně, nahrává kam se dívám a pohled se mění i podle posezu/postoje, nehledě na to jak by se na řídítkách třásla. Bonus je, že je třeba vidět na křižovatce, že jste se rozhlédli atd. Příklad:

 

Ale je pravda, že jsem to dosud zvládal i bez ní. U té v prvním odkazu by mě nezruinovalo ani připadné rozbití při pádu. Navíc lze dobíjet cestou z powerbanky. 

Ocením tip na nějakou co třeba vydrží déle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Tvoje videa z motorky vůbec nikoho nezajímaj. 2. Za dva dny nebudou zajímat ani tebe. 3. Když se něco stane, roztříská se. 4. Když se něco stane, bude vybitá baterka. 5. Když se něco stane a bude to náhodou fungovat, bude ti to stejně k prdu. 6. Budeš s tím vypadat jak kikot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spadl na šutr na hlavu a nožka té kamery, to uchycení na helmu, prorazila helmu a lebku.

Tak to asi nebyla moc kvalitni přilba, oni se právě testují na průkaz kamenem nebo hůlkou.

 

Anebo pešek no.

 

Sent from my BBB100-2 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spadl na šutr na hlavu a nožka té kamery, to uchycení na helmu, prorazila helmu a lebku.

 

Není to nějáký urban ledgend? Já četl že si prorazil hlavu o kámen, a ani to se pořádně neví protože o Schumiho případu se od začátku mlčí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...