Přejít na obsah

Vystezejkovace v letadle


tmoris

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 57
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mate nekdo zkusenost s pristupem aerolinek k hodinkovym vystezejkovacum? Mam na mysli zejmena takove ty mensi jako je treba k SD 16600 nebo v baleni k Omega Speedy Tuesday. Odbavit radsi do nakladoveho prostoru nebo to projde do kabinoveho zavazadla?

Nikdo to řešit nebude. Pokud to je něco jako je šroubovaček k SD. Normálně na palubu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt tady řešíte, jak si v letadle vyměnit řemen u hodinek?? Svět už se fakt posral, běžte do prdele.

Proc mas potrebu svou pitomost vysemenit do kazdeho vlakna.

 

Neresime vymenu remenu v letadle, ale usporu casu a rizika ztraty odbaveneho zavazadla proti tasce v kabine.

 

Zkus obcas pouzit mozek nez neco napises

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem ležel na zemi v BKK a miříl na mně frajer v baretu ze speciálních operací H+K, kvůli tomu úplně nejmenšímu noži od Victorinox co má asi 4.5 cm. Už nikdy si do letadla neberu a nevezmu nic,co by někdo mohl vyhodnotit jako zbraň. Přijde mi to zbytečný risk. :-(

Měl jsem škrtátko a celá rodina na mně koukala, jak se válím po zemi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem ležel na zemi v BKK a miříl na mně frajer v baretu ze speciálních operací H+K, kvůli tomu úplně nejmenšímu noži od Victorinox co má asi 4.5 cm. Už nikdy si do letadla neberu a nevezmu nic,co by někdo mohl vyhodnotit jako zbraň. Přijde mi to zbytečný risk. :-(

Měl jsem škrtátko a celá rodina na mně koukala, jak se válím po zemi.

Presne tenhle nozicek mi v Londyne pustili bez problemu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tenhle nozicek mi v Londyne pustili bez problemu...

Právě. Přesně! Je to asi tak trochu letiště od letiště. Ve Frankfurtu mi sebrali všechny tequily a omáčky, co jsem si koupil v dutyfreečku na letišti v Mexiku.

Každopádně manikúru si taky davám dolů. Proč to riskovat s vystěžejkovačem. Člověku je pak líto, když to mizí v koši...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...