Přejít na obsah

Smutny konec Zodiacu


Rodkopf

Doporučené příspěvky

Jako že v mechanice by už vykradený design nevadil? :D

 

Za mně se Zodiac takhle na hraně chová už leta (viz třeba poor man Heuer Pasadena 280 GX), bez ohledu na zastřešení Fossilem. Dokud bude dělat v automatice svoje kultovní kousky Sea Wolf, Super Sea Wolf, Olympos, Astrographic... a navíc v designu a velikosti blížící se původním padesát až šedesát let starým modelům, bude mít (podle mě) právo na respekt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Jako že v mechanice by už vykradený design nevadil? :D

 

Za mně se Zodiac takhle na hraně chová už leta (viz třeba poor man Heuer Pasadena 280 GX), bez ohledu na zastřešení Fossilem. Dokud bude dělat v automatice svoje kultovní kousky Sea Wolf, Super Sea Wolf, Olympos, Astrographic... a navíc v designu a velikosti blížící se původním padesát až šedesát let starým modelům, bude mít (podle mě) právo na respekt.

 

V mechanice by tam byla aspon troska snahy, ktere si ty hodinky zaslouzi, takhle je ucel jasny, vytriskat prachy. 

 

A jak rikas, potencial je tam obrovsky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Myslim, ze tu uz niekde boli, ale bielo oranzove su fakt chrumkave

http://oceanictime.blogspot.com/2018/10/zodiac-super-sea-wolf-juicy.html

https://www.zodiacwatches.com/collections/all

ked budu pokracovat v tomto style, tak koniec je dufam daleko:)

tato verzia je tiez OK

 

imgrc0134806723.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jsem úplný laik který si v roce 1995 koupil Zodiac Sea Wolf Automatic 506.55.47 PROFESSIONAL 200M DIVER BLUE DOT SPORT WATCH .

V průběhu záruky mi odešla korunka a po záruce opět .Opravu (tu druhou) dělal místní hodinář .Dlouho jsem je nenosil - víc než deset let .  Dá se nějak zjistit zda jsou ještě vodotěsné ?

Dík za odpověd .

Standa

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...