Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Recenzia užívateľa SKX je dosť ťažká a smutná. Predával som hodinky Steinhart a užívateľ SKX sa ozval. Hodinky som mu poslal ako dôverčivý užívateľ na tomto fóre, na dobierku... Bola to chyba. Čert ber náklady na poštovné. Oveľa horší je ten pocit, čo sú tu za ľudia. Opakovane som užívateľa SKX urgoval pomocou SZ ale napriek jeho prihláseniam, neodpisoval a hodinky sú i dnes uložené na pošte.

 

Keby SKX napísal, prepáč.... nemám peniaze, alebo čokoľvek, bolo by to aspoň chlapské a ľudsky by som to prijal. Ale zbabelo si niečo objednať a neprevzať... to je naozaj mimo moje chápanie...

 

Dávam tu prepis našej komunikácie. Dávam tu foto ako dopadla zásielka. SKX som upozornil v samostatnom SZ vlákne že mu budem musieť dať toto hodnotenie. Neodpísal ani tak.... Keby sa ozval a ospravedlnil, že hodinky nechce... že si to rozmyslel, pomyslel by som si že je to somár, ale nechal by som to tak....

 

U adminov som zisťoval, či je jeho IP rovnaká ako iného "podareného" užívateľa. IP adresa sa niekedy zhoduje s IP adresou veľmi úspešného užívateľa. To nie je, ako viete, 100% istota rovnakej osoby, ale svoj názor mám a každému kto mi napíše SZ rád poviem o koho sa jedná. Týmto ho srdečne pozdravujem a napriek tomu mu želám iba to dobré.

 

Vladimír

 

Tu je prepis našej komunikácie:

 

SKX

Odeslat 28.srpen.2018 - 21:28

Ahoj, mel bych zajem,o ty Stajny v bronzu...da se jednat jeste o cene??
Dik Lada

Venceremos1

Mas zaujem alebo skusas. Rozmohla sa tu taka zla vec ze ludia viac skusaju ako chcu.

Ale snad to nie je tvoj problem. Napis na oficialne vlakno inzeratu a mozeme jednat. Vzdy sa nieco da urobit.

Viem dat postovne v cene.

SKX

Jen se ptám, hubu máme od toho, abychomse zeptali, nebo přez ni dostali..tak jsem se raději zeptal...Ty by jsi se nezeptal?Samozřejmě cenu respektuji..

Jak si představuješ další postup? Poslat peníze na oučet?

Venceremos1

Odeslat 28.srpen.2018 - 22:15

No mozes poslat peniaze na ucet alebo na pay pal. Pripadne dobirka ale to je drahe. Zdarma iba postovne predplatbou.

Vyberte si spôsob.

A pošlite adresu.

PayPal : xxxxxxxxxxxxxxxxxx@gmail.com

Účet: SK091100000000xxxxxxxxxxxxx

Venceremos1

Dostal si moju odpoveď?

Vladimír

SKX

Odeslat 29.srpen.2018 - 17:52

Ahoj, dostal...a propo, co je to za banku? poslal bych to primo na prepazku..

dik Lada

 

Adresa: Pod rapidem 3

             Praha 10

         psc 10000

 

Je to primo kamenej obchod R+L Panenka Koberce

SKX

Odeslat 29.srpen.2018 - 17:54

Tvl kolikrad se mi to odeslalo?? Sorry

Venceremos1

Odeslat 29.srpen.2018 - 20:05

Asi 8X :-) to je jedno.

 

Ako na "Prepazku"? Nerozumiem. Myslis dobierku?

 

Banka je to Tatra Banka. Ja ked posielam z tejto banky do CR, uvediem iba IBAn a nakolko sme v EU, posielam sumu v EUR do ČR. Vtedy ma to nestojí nič. Keby to pošlem v CZK, tak by mi to strhlo medzinarodnu platbu.... Mozes skusit poslat mi CZK.

 

Doporuceny dopis je 4,8Eur do ČR. do 500g.

 

Dobierka by bola okolo 9 Eur balík.

 

Ak pošleš peniaze vopred, poštovné na mňa, dobierku si zarátam celú do ceny.

 

Zajtra zašlem, rpzhodni sa.

Venceremos1

Odeslat 29.srpen.2018 - 20:28

uzavrel som predaj na fóre. sú tvoje.

SKX

Odeslat 29.srpen.2018 - 21:23

Děkuji a těším se...

Láďa

Venceremos1

OK, na dobierku.

Venceremos1

Ide to už na poštu, keď získam číslo balíka, napíšem ti ho sem. Ďakujem.

SKX

Odeslat 30.srpen.2018 - 12:21

Super...budu čekat

SKX

Odeslat 30.srpen.2018 - 18:37

Ahoj, ano přímo na ten obchod, pošťáci už vědí,..celá firma si objednává věci k nám na krám, jelikož tam máme technika, který je tam od 9 do 17h

 a my nemusíme lítat na poštu...

díky Láďa

Venceremos1

Odeslat 4.září.2018 - 19:39

Ahoj, vrátil som sa na SK a kukám, že si to ešte neprebral. Máš to asi na pošte: RE209677845SK

 

 

Vlado

Venceremos1

Odeslat 12.září.2018 - 12:15

Ahoj, zásielku máš na pošte. Podľa pošty si bol nezastihnutý. Prosím, choď si ju prevziať. Podrobnosti nájdeš podľa čísla zásielky: RE209677845SK

Venceremos1

Ahoj, odpíšeš mi??? Bol si on line tu ráno, neodpísal si, hodinky sú stále na pošte... Kedy si ich prevezmeš?

Venceremos1

Odeslat 14.září.2018 - 14:48

Vieš mi dať Tvoje celé meno - priezvisko? Láďa aký? V Obchode kam som volal nevedeli ktorý môžeš byť.Ďakujem Ti vopred.

 

post-12849-0-74442100-1537470621_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všimnite si, ako málo príspevkov užívateľ doteraz uverejnil. Iba 7!!! A priznávam, že som bol naivný a poslal užívateľovi so 7 príspevkami hodinky na dobierku... Od teraz už nebudem posielať na dobierku.

 

Dnes sa mi ozval SKX! Pasca ktorú som upriadol asi sklapla! Ale iba SKX vie, kto sa do nej lapil, lebo toho užívateľa nemenoval ani on!!! Takže to vie iba a jedine ON!  :-D Pretože ani ja som nikoho nemenoval :-) Zostane to medzi nebom a ním, ale možno sa ospravedlní a všetko sa urovná do spokojnosti, kto vie? :-)

 

Neuveríte, ale napísal mi nasledovné:

 

SKX

 

Odeslat Dnes, 08:16

Ahoj, omlouvam se, ze jsem se neozval.Bohuzel mi to nevyslo, ikdyz na kram kde uz nepracuji si necham neco obcas poslat tak tam nic neprislo..az pote jsem se dozvedel ,ze je to na poste a to uz bylo pozde..zadam Te aby jsi se neotiral o vazeneho clena tohoto fora, ktery s tim nema co delat a teorije, ze mame stejnou IP adresu a ze jsme stejna osoba, tak to je vrchol nesmyslu..takze rozmazavej si me jak chces, ale toho vazeneho clena z toho vynech..ten vazeny clen tady obchoduje s hodinkama v radu statisicu a myslis si, ze si udelal link kuli tomu aby pojebal obchod za 9000?! To snad nemuzes myslet vazne..
Lada

Venceremos1

Odeslat Dnes, 08:58

Takže si tie hodinky neprevezmeš, neodpisoval si mi vedome a nemal si chochmes mi ani povedať prepáč?

 

Daj menovite koho konkrétne myslíš, ja som nikoho nespomenul oficiálne. Iba som sa dopytoval u ľudí čo IP vidia a viem svoje... Nič viac, nič menej.

 

Mal si možnosť z obchodu vycúvať. Mohol si normálne napísať, ale ty si ma drzo ignoroval napriek čestnému slovu, ktoré si mi dal. Vieš mi toto vysvetliť prosím Ťa? Ja tomu totiž nerozumiem. Nerozumiem, prečo si mi to urobil? Plánoval si to od začiatku alebo proste si si nasral do huby tým čestným sľubom a následne si ma oklamal a ignoroval??? Vysvetli mi to prosím a ja viem veci pomazať. Ale dlžíš mi vysvetlenie a omluvu s kompenzáciou poštovného. Alebo utekaj na poštu, prevezmi si to a tým sa všetko tiež urovná a pomaže.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx koniec prepisu

 

 

 

U nás také porekadlo: Trafená hus zagágala! Požno zhoda u IP existuje, možno nie. Možno sklapla pripravená pasca na nepoctivého užívateľa, ktorý si objedná tovar a neprevezme, neospravedlní sa (napríklad že nemá peniaze, čo by som pochopil a odpustil...) a možno to ukázalo oveľa viac... Oveľa viac, ako sa na začiatku zdalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze, to ,ze jsem si nevyzvednul objednane hodinky je moje chyba to priznavam.A jak jsem jiz napsal zaplatim postovne.

Ale to, ze tady do Tve demagogie zatahujes vazeneho clena, admina a nevim koho jeste, bruslis na tenkym lede.Takze v cuku letu vymaz adresu a jmeno meho byvaleho zamestnavatele...porusujes tim nejen pravidla fora zverejnovat soukromou komunikaci, ale porusujes tim i zakon teto republiky..

A opet upozornuji, ze Tvoje demagogie a spojovani si me a vazeneho clena tohoto fora je za carou a ver mi, ze to bude mit jeste dohru a z moji strany to nebude.

Me pises, ze se k tomu mam postavit jako chlap..ok, ale ty se prestan chovat jak maly decko, co mu sebrali hracku a kope okolo sebe..

L.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nech sa páči, účet máš. Pošli mi keď chceš poštovné. Ešte ospravedlnenie a meno a priezvisko (mne na SZ). A sme si na dobro na čisto a všetko dobré si poprajeme.

 

- informácie o obchode sú dostupné na internete. Je to právnická osoba.

- Tebou spomenutá "dotknutá" osoba nikde nebola menovaná.

- porušovať zákony ČR môžeš iba na jej území.

 

Tak šup šup, meno a priezvisko do SZ a ospravedlnenie sem verejne: Niečo v duchu "Prepáč, objednal som si tovar na čestné slovo, no neprevzal som si ho a následne som ignoroval Tvoje správy."

 

Koniec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...