Přejít na obsah

Sinn wall clock


YPO

Doporučené příspěvky

Sinny na stěnu pěkný, ale já potřebuju světlý a s elegantnějším designem ---> ale Junghans Max Bill by se mi líbily ---> kurňa, Max Billy jsou fakt i v nástěnný verzi, super! to se mi ten YPO zas prodraží ---> tak nic, designér nástěnný verze to totálně zabil ručkama. Tak jsem ušetřil sedmičku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky pokukuju po nejakych nastennych. Mam tam na zkousku nejaky z IKEA a zkusenost je, ze nastenne hodiny urcite ano. Ale koupit nejake neni jen tak. Chtel jsem neco od Primu, ale zadny se nelibily pritelkyni. U tech Sinnu mi ta cena prijde trosku mimo rozpocet. Asi to skonci u nejakych Seiko, ty maji na nastenne hodiny normalni ceny, skoda jen, ze nejedou treba nastenne suma nebo monstra..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřimně, nástěnné hodiny s lunetou jsou fakt jen pro zavilý chronomagory nebo někam nad hodinářství, v drtivé většině případů to nevypadá moc esteticky. Rolexy, Sinny... a Suma nebo Monstra by určitě o moc líp nevypadaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam zkusenosti, ze luneta je pri vareni akorat na to, ze pak vite, ze jste vajicka varili 25 min., coz je sice fajn vedet :-) ale za sebe na toto radsi minutku.

 

Jinak souhlas, zvetsene naramkove hodinky moc do bytu nepasuji. A rolex se nastenny dela (ne od rolexu), uz jsem na nej koukal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby byla otočná (funkční), tak v kuchyni při vaření dobrý ne? Pro ty zavilý chronomagory.

Tak vzhledem k tomu, v jaký výšce obvykle visí (často nade dveřma apod.), bylo by to jen pro zavilý chronomagory nad 190 cm. A manipulace pohodlná asi jako kroutit volantem. Průměrná hospodyňka by na ně nedosáhla určitě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nástěnné hodiny inspirované náramkovými hodinkami ORLÍK. Inspiraci původním modelem z 60. let zvýrazňuje funkční mimostředná vteřinovka, charakteristická pro tento legendární model. Také díky tomuto detailu budou nástěnné hodiny Orlík Originál skutečně jedinečným doplňkem interiéru každého fanouška českých primek.

 

- skleněný číselník

- quartzový systém

 

- německý strojek

 

- tichý chod

- baterie 2x1,5V AA (LR6)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vzhledem k tomu, v jaký výšce obvykle visí (často nade dveřma apod.), bylo by to jen pro zavilý chronomagory nad 190 cm. A manipulace pohodlná asi jako kroutit volantem. Průměrná hospodyňka by na ně nedosáhla určitě :)

 

No obzvlášť, když u těch YPOvej v prvním příspěvku je deklarovanej průměr přes 322 m a váhu radši ani nepíšou  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdybych nebyl ženatej, tak by mi luneta v kuchyni vůbec nevadila (potažmo když to má RC a plynulou vteřinovku) ...... byl problém prosadit i ty jednoručky, ale nakonec dobrý, že prej to je takový netradiční :D

 

*původně tam visela taková tříručková ikea která nevím proč upadla na zem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...